i GEBEURDE Vitaliteit! Beter, fitter en gezonder: eppie I s CCI» I I WORDT VERVOLGD Uiteraard zullen we de komende twee jaar in Aha vaker aandacht besteden aan VITAL. Hoe VITAL verder zal verlopen ligt voor een groot deel aan hoe het opgepakt wordt. We hopen dan ook dat iedereen zich zal inzetten om van Ahold weer een gezond en energiek bedrijf te maken! aha-magazine@ah.nl. 3 maart 2004 1 maart 2004 3 maart 2004 ol /in- 1 te- sn. Vital direction: Vital delivery: Vital responsibilities: 'ital dialogui Vital integratii Vital financi Vital governanci H I- In het verleden werd nogal eens uit het oog verloren waar het bij Ahold eigen lijk om gaat: het zo goed mogelijk be nnen van onze klanten. En om dat te bereiken moeten alle bedrijfsonderde len van Ahold beter met elkaar samen werken door de eigen krachten te bun delen. Niet omdat dat zo leuk is, maar omdat nauwere samenwerking op dit moment noodzakelijk is om de concurrentie aan te kunnen. Om die reden is het VITAL-transfor- matieprogramma opgezet. De genomineerden: Leo Knol (AH 1114) en Ria Tijssen (AH 1382 Breda). En de winnaar is: SM Leo Knol Genomineerd door: VM A.W. van Namen Wat schreef hij over Leo's klantvriendelijkheid: 'Leo gaat binnenkort de organisatie verlaten wegens het bereiken van de VUT-gerechtig- de leeftijd. Hij heeft altijd vanuit één gedachte gewerkt, namelijk: klantgericht. Een van zijn slogans was dan ook: "Iedere klant is hoog bezoek". Leo is een bekende binnen de organisatie (onder andere beste supermarkt in 1997, Bussum), dus her en der zullen er ongetwijfeld mensen zijn die zijn klantgerichtheid kunnen beamen.’ Tijdens zijn afscheid in 1989 liet de heer Albert Heijn een standbeeld van een vrouw met twee boodschappentassen plaatsen voor het hoofdkantoor van Ahold. Op de sokkel van dat beeld prijkt de tekst: ‘Opdat wij nooit vergeten voor wie wij werken'. Van dit standbeeld, dat in de volksmond 'Beppie' heet, zijn kleine bronzen replica’s gemaakt. In elke Aha delen we een replica uit aan de klantvriendelijkste collega. De komende twee jaar staan bij Ahold helemaal in het teken van het gezond maken van het bedrijf. De nadruk ligt daarbij op het revitaliseren van het bedrijf. Het doel: door samenwerking Ahold beter en gezonder maken zodat alle klanten en betrokkenen daarvan kunnen profiteren. Vital thinkinj Vital U.S. Foodservici verantwoordelijker optreden globale harmonisatie op het gebied van IT, Supply chain en Inkoop vergroten ElaEEgxE creëren van open en transparante communicatie om de motivatie voor het transformatie- programma te vergroten Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha... Je kunt ons bereiken via Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam. Ahold verkoopt Thaise activiteiten en trekt zich terug uit Azië. Ahold verkoopt Bompre^o aan Wal-Mart en Hipercard aan Unibanco. In Den Haag vindt een buitengewone vergade ring van aandeelhouders plaats die uitsluitend ge wijd is aan corporate governance (goed onder- nemingsbestuur). De aandeelhouders van Ahold keuren alle agendapunten goed. onze gedeelde strategie en algemene waarden herzien van de structuur en processen van onze ondersteunende bedrijfsonderdelen het samenbrengen van Giant-Landover, Stop Shop en Ahold USA het creëren van een stevige financiële fundering en het herwinnen van het vertrouwen van de markt FOCUSPUNTEN Er zijn een negental focuspunten geformuleerd om van Ahold weer een gezond en vitaal bedrijf te maken: NOMINEER EEN COLLEGA! Heb jij een collega die zo klantvrien delijk is dat hij of zij absoluut in aan merking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niet te vermelden waarom juist jouw collega een focus op klanten herstellen van U.S. Foodservice verbeteren van het interne beheer en de relaties met aandeelhouders;

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 11