ondertussen in Tadaaaa! ■f; U L B I Aha S LU CD 10 Waar is onze ondernemings raad mee bezig? Robert van de OR geeft uitleg. V.l.n.r.: DC-medewerker Imro van Leeuwen, minister Hoogervorst en Dick Boer Met dank aan Lenie Rademaker, secretaresse van de ondernemingsraad Albert Heijn ...is sinds kort de afdeling AH Centraal Transport Netwerk opge richt. De afdeling komt voort uit de twee afdelingen transport van de landelijke distributiecentra in Geldermalsen en Nieuwegein. Deze afdeling van vijftien mede werkers gaat ervoor zorgen dat alle transportstromen goed op elkaar aansluiten. Niet alleen tus- ...kwam minister Hoogervorst (Volksgezondeheid, Welzijn en Sport) langs om te kijken hoe Albert Heijn omgaat met voedsel veiligheid. Aanleiding van het bezoek was het nieuws dat Albert Heijn als eerste supermarkt van Nederland het aantal kiiocalo- rieën per eenpersoonsportie op haar Eigen Merk-producten ver meldt. De AH Bitterkoekjes waren als eerste aan de beurt. Naar ver wachting zullen binnen driejaar enkele duizenden Eigen Merk-pro- ducten volgen. Na het welkomst woord van Dick Boer verzorgde Jan-Jaap Smit een rondleiding door het distributiecentrum. Tot slot gaf Simone Hertzberger, w hoofd Kwaliteit, tekst en uitleg over de voedselveiligheid binnen Albert Heijn. sen de winkels (bijvoorbeeld de^ diepvriesleveringen), maar ook tussen de distributiecentra en leveranciers. De medewerkers van AH Centraal Transport Net werk weten precies wie met wat waar naartoe gaat. Daardoor kun nen zij de ritjes zo efficiënt moge lijk aan elkaar knopen en kan er veel geld bespaard worden. LU S s □r UJ LU O o UJ □C S LU CD LU UJ O o 2 UJ 2 De OR is op de volgende manieren bereikbaar: Telefonisch (tijdens werkdagen): (075) 659 27 35 Via de fax: (075) 659 84 50 Via e-mail: ondernemingsraad-ah@ah.nl Schriftelijk: Ondernemingsraad Albert Heijn, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam Veel medewerkers weten niet wat we als 0R precies doen en wat we allemaal bereiken. Dat komt omdat we als strategische OR alleen de hoofdlijnen communiceren. Ons werk raakt mede werkers dagelijks, maar speelt zich achter de schermen af in de commissies van de Winkelorganisatie, het hoofdkantoor en de distributiecentra. In die vergaderingen praat de OR met directieleden en personeelsfunctionarissen van het betreffen de bedrijfsonderdeel. Voor een grote groep medewerkers zijn we daardoor onzichtbaar. Dat willen we verande ren. Om te beginnen hebben we de agen da, poster kORt en notulen op de prik borden een andere uitstraling gegeven. Ze vallen nu veel meer op. Op de agenda van de overlegvergadering staat voortaan een aanmoediging om op agendapunten te reageren. De OR kan zo de meningen van medewerkers meenemen in dis cussies. Verder onderzoeken we op welke manier de punten vanuit de commissies gecommuniceerd kunnen worden. Wij hopen dat er meer medewerkers bij ons aankloppen om hun mening over een bepaald onderwerp te geven. Dat gebeurt namelijk nog niet genoeg; vooral medewerkers op het hoofd kantoor zoeken weinig contact met de OR. Laat dus van je horen. Onze deur, e-mailbox, brievenbus en telefoonlijn staan altijd open! /T F

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 10