lOgische producten k van Nederland J J N ALBERT H I f L I Ronald Daems, AH 1521 i en geven ook direct het grote voordeel weer.’ Yorg vertelt dat zijn winkel in een wijk ligt waar mensen niet veel te besteden hebben. Ze grijpen dus eerder naar het huismerk en natuurlijk ook naar Euro Shopper. Yorg: 'Het belangrijkste vind ik dat er bijna nooit klachten zijn over onze Eigen Merk-producten. Dat zegt alles.’ Wat betreft het inspelen op het eigen merk, zegt hij: ‘Als je met amandelstaven goed uit een consumententest komt, dan moetje daar wat mee doen. Verder pakken wij ook uit bij speciale momenten zoals de start van een nieuw seizoen. Zo brengen wij in de herfst de wijnen van ons Eigen Merk onder de aandacht van de klant. Misschien moeten we ook wat meer met bloemen doen. Want die zijn immers ook van ons Eigen Merk.' I om zoveel producten gaat, is het aanbod versnipperd. Volgens mij kun je dat beter gericht aanpakken. Bijvoorbeeld alle artikelen voor een biologisch ontbijt in de aanbieding. En dan ook echt uitpakken. Qua prijs, maar ook qua pre sentatie in de winkel. Nu staan de aanbiedingen in de vakken, maar met een gerichte actie kun je ook een verkooptafel inrichten met een bepaald thema. De kans dat niet-gebruikers het eens gaan proberen is dan groter. En dus ook de kans dat ze het product na de actie blijven kopen. Ik merk trouwens in de winkel dat vooral ouderen grijpen naar de biolo gische artikelen. Die hechten daar kennelijk meer waarde aan. Of kunnen het zich veroor loven. Met ons biologisch assortiment heb ben we natuurlijk wel iets geweldigs in han den. Niet veel andere supermarkten kun nen dit bieden. Maar volgens mij kun nen we er nog veel meer mee doen!’ woorden: "Ik schaam me er niet meer voor”, “goede prijs-kwaliteitverhouding” en “groot assortiment: er is altijd een alternatief te vinden vooreen A-merk”. Hun reacties zijn volgens mij typerend voor ons Eigen Merk o cö LU LU CD O LU O O

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 9