Meer dan 275 bfo I Eigen Merk: hetfovoriete huismerk i HET GROTE VOORDEEL VAN Ook in het nieuwe jaar zullen we de grote voordelen van Albert Heijn onder de aandacht van onze klanten blijven brengen. Nog één keer laten we collega’s aan het woord over twee voordelen. Het favoriete huismerk en meer dan 275 biologische producten... 9 3 8 j Zolang Albert Heijn bestaat, bestaat ook het huismerk van Albert Heijn. Er zijn wel 4000 producten onder het huismerk in de win- R kei te vinden. Houdbare en verse producten. En te zien aan de verkopen is het inderdaad het favoriete huismerk van Nederland. Met zorg geselecteerd, van goede kwa liteit en tegen een aantrekkelijke prijs. Voor veel klanten vergelijkbaar met het A-merk. We vroegen Yorg van den Bogaard, VM kruidenierswaren en kassa AH 1191 Helmond, waarom dit voordeel de klanten in de winkel aanspreekt en hoe hij daarop inspeelt. 'Natuurlijk heb ik die vraag meteen voor gelegd aan mijn klanten. Ik kreeg de volgende ant- Met ons assortiment biologische producten lopen we ver voor op alle andere supermarkten. Het zijn inmiddels reguliere producten en ze staan gewoon in het schap bij de andere pro ducten. Iedereen komt ze dus tegen. Heteko- keurmerk en het AH Biologisch label benadruk ken de betrouwbaarheid van het biologische productieproces. Goed voor het milieu, zonder bestrijdingsmiddelen, zonder kleur- of smaak stoffen, gelet op dierenwelzijn, geen genetische manipulatie en aantrekkelijk geprijsd in verhouding tot watje in natuurwinkels betaalt. Maar verser, want de omloopsnelheid is bij ons veel hoger dan in natuurwinkels. Ronald Daems, VS kruidenierswaren AH 1521 Tilburg, reageert op de stelling uit de campagne. ‘Dat het voor klanten een groot voor deel is dat we zoveel biologische producten hebben, lijkt me duide lijk. Maar de manier waarop we daar aandacht aan besteden vind ik nog niet optimaal. Neem nu de actieweken biologisch. Als het

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 8