Beleid bestendigen Get/je, 3 Aha Dekselse saladebakjes Gerecyclede sjaaltjes Directievoorzitter Dick Boer blikt terug op de afgelopen periode op het prikbord ven weg te gooien en klanten ook meer tevreden zullen zijn. Maikel de Maertelaere. verkoop medewerker AH 1251 Beverwijk Reactie van Erik Kieftenburg, categorymanager Vleeswaren Salades: ‘Een terechte opmerking van Maikel. Doordat we dit soort brieven krijgen via de klantenservice en doordat we ook zelf regelmatig checken in win kels hoe de artikelen erbij staan, komen we achter dit soort proble men. We zijn blij met deze opmer kingen en spelen dit door naar de leverancier om het probleem op te lossen. Voor de bovengenoemde salades zal er zowel voor de soort verpakking als voor het design in de loop van het jaar een nieuwe invul ling komen. Bedankt voor de tip!’ Ook met de samenleving: naar de klant, over prijs en product Zo nemen we onze verant woordelijkheid waar het bijvoorbeeld Bio logisch betreft. Meer dan 70 van de biolo gische producten gaat via Albert Heijn naar de klant. De concurrent doet er duidelijk minder aan. Maar ónze klant bepaalt wat er ingekocht wordt. Om klanten te binden is ook goede ser vice een speerpunt We zijn inmiddels begon nen met ‘drie in de rij, kassa erbij’. En er zijn volop innovatieve ontwikkelingen gaande zoals Replenishment. De uitrol gaat goed. Het centraal bestellen levert volle schappen op en dus meer tijd voor de klant. De redactie behoudt zich het recht voor om (te) lange brieven in te korten. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Vermeld altijd je adresgegevens en telefoonnummer zodat de redactie eventueel contact met je kan opnemen. We hebben ook de ondersteuning nodig van onze relaties van het Eigen Merk en van vers. En liefst ook zoveel mogelijk van de A-merk leveranciers, we hebben elkaar nodig. Ook andere zaken vragen volop onze aan dacht. Een onderwerp dat hoog op de prioritei tenlijst staat is de begeleiding door het mobili teitscentrum van de medewerkers voor wie door de reorganisatie de functies (gaan) ver vallen. Van de in totaal 438 functies ziet het er op dit moment naar uit dat tweederde via na tuurlijk verloop zal gaan. Bijvoorbeeld door vrij willig vertrek, herplaatsing, VUT, pensioen of door het einde van een BT-contract. Uiteinde lijk zullen de overige medewerkers het verdere begeleidingstraject ingaan. Het blijft een belangrijk punt van zorg en aandacht. Al een tijdje vraag ik mij het volgende af: waarom zijn de deksels van de saladebakjes van het Eigen Merk van Albert Heijn zo slecht vast gemaakt? Zo nu en dan moet er een bakje weggegooid worden omdat de deksel niet blijft zitten en tijdens het vullen losschiet. Nou snap ik best dat deze bakjes machinaal worden beves tigd en dat er altijd wel één tussen zitten, maar dit gebeurt naar ^mijn mening toch net even te vaak. Als je kijkt naar hoe andere merken Johma) dit probleem oplossen, zie je dat ze veel gebruik maken van folie of een stukje doorzichtig plastic. Zo is toch te zien wat er in het bakje zit ter wijl het gevaar dat zo’n bakje open springt veel kleiner is. Ik denk dat als hier wat meer aandacht aan besteed zou worden, de winkels minder hoe- Wij van AH 1067 Alkmaar heb ben een collega bij de kassa, Ninet Canle, die was bevallen van een zoon. Dit was net in de periode dat we over gingen op de nieuwe kle dinglijn. Dus dacht Martha de Ruiter, ook cais sière bij ons: ‘Ik ga van de oude sjaaltjes een och tendjasje maken voor de baby’. Met drie sjaaltjes is ze de hele zondag middag bezig geweest en het was een heel klussie vanwege de glad de stof. Maar het resultaat willen we graag aan iedereen laten zien. Anita de Koning, caissière AH 1067 Alkmaar We hebben een fantastisch laatste kwartaal 2003 achter de rug. Albert Heijn groeit weer, het marktaandeel stijgt. Ook de eerste weken van dit nieuwe jaar hebben we een prima start gehad. Eerst met de Hamsterweken en meteen erna met de volgende prijsverla gingen. Zoiets geeft energie. Heel 2004 zal wat mij betreft in het teken blijven staan van alertheid en snelheid van handelen. Wij zijn als bedrijf de marktleider, in gedrag en in onze campagnes. Dit beleid zullen we bestendigen. We willen terug naar het marktaandeel van 2002 en we trekken daarmee een streep door het jaar 2003. Bij de uitreiking van de BWW het enthousiasme groot en het was fijn verbondenheid te voelen. Voor een goede be drijfsvoering is die verbondenheid onmisbaar. Wil jij reageren op de inhoud van de Aha? Dat kan via deze brievenrubriek! Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne A V Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam. De leukste, meest kritische, spannend ste of op een andere manier opval lende brief wordt beloond met een cadeaubon van 30 euro.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3