•H Beppie I s Ahold gedagvaard door VEB houders Oproep aan aandeel- Resterende gemakswinkels VS verkocht Nieuwe stappen ïn herstructurering «T» - 11 Aha NOMINEER EEN COLLEGA! 1» Ahold .lIJH.r’ Kflr Tijdens zijn afscheid in 1989 liet Albert Heijn een stand- ■jjr beeld van een vrouw met twee boodschappentassen plaatsen voor het hoofdkan toor van Ahold. Op de sokkel van dat beeld prijkt de tekst: ‘Opdat wij nooit ver geten voor wie wij werken'. Van dit stand beeld, dat in de volksmond ‘Beppie’ heet, zijn kleine bronzen replica's gemaakt. In elke Aha geven we een replica aan de klantvriendelijkste collega. De genomineerden: Hans Veekens (AH 1583 Utrecht), Jannie van Loon (AH 1274 Gouda), Marjon den Boer (AH 1155 Hilversum) en Henry van Belkum (AH 1069 Oegstgeest). En de winnaar is: Hans Veekens Genomineerd door: de gehele Houdbaar-afdeling. Wat schreven zij over Hans’ klantvriendelijkheid? 'Vorige keer heeft Hans net naast de prijs gegrepen, maar wij vinden dat onze Hans meer verdient dan een tweede plaats! Sinds z'n nominatie is Hans nog meer z’n best gaan doen om bij iedereen in de smaak te vallen, zowel bij klanten als colle ga’s. Hans is meer dan alleen een werknemer, hij is een voorbeeld 13 januari 2004 - Ahold doet een beroep op de Vereniging van Effectenbezitters om de door haar aangekondigde pro cedures tegen Ahold stop te zetten. Deze procedures zijn niet in het belang van de aan deelhouders. Ahold doet deze oproep in een openbare brief die in enkele Nederlandse dagbladen wordt gepubli ceerd en in vertaalde vorm op de website www.ahold.nl zodat alle belanghebbenden zich op de hoogte hebben kunnen stellen. 7 januari 2004 - De VEB (Vereniging van Effectenbezitters) heeft Ahold gedagvaard in een zogeheten jaarrekeningprocedure voor de Ondernemingskamer van het Gerechtshof in Amsterdam. De VEB eist vernietiging van de jaarrekeningen over de boekjaren 1998, 1999,2000,2001 en 2002 en een bevel tot herziening van de jaarrekeningen en jaar verslagen over die boekjaren. Ahold acht de vordering ongegrond en zal zich daartegen krachtig verweren. voor iedereen en het boegbeeld van ons filiaal. Hans is behulp zaam en vriendelijk voor alle klan ten. De woorden “ziek” en "te laat" komen niet in Hans’ woor denboek voor. Hans houdt ervan om kinderen te trakteren op worstjes en andere lekkernijen. Daarnaast is voor Hans geen krat te zwaar. Juist ondanks zijn lichte zwakzinnigheid is Hans toch de ster van onze Albert Heijn.’ 19 januari 2004 - Ahold maakt bekend dat haar Amerikaanse dochteronderneming Tops Markets LLC (‘Tops’) van plan is haar keten van 204 gemakswinkels te verkopen. Dit zijn Aholds resterende gemakswinkels in de Verenigde Staten. 20 januari 2004 - Ahold maakt de nieuwe stappen bekend van haar strategische programma om de onderneming te stroomlij nen en tot een verbetering te komen van de efficiency op de lan ge termijn. Het hoofdkantoor van de Amerikaanse detailhan- delsactiviteiten in Chantilly, Virginia, zal per juli 2004 worden gesloten. Daarnaast wordt de regionale ondersteunende organi satie voorde Europese activiteiten, het in Zaandam gevestigde European Competence Center (ECC), in maart gesloten. Uiter aard gaan deze sluitingen gepaard met organisatieveranderin gen om de continuïteit te waarborgen. In een commentaar op deze aankondiging verklaarde Ahold-topman Anders Moberg: ‘Dit is een onderdeel van onze uitgesproken toezegging en onze strategie om de vele verschillende onderdelen van onze activi teiten te integreren tot één enkele onderneming, met een een duidige focus op het creëren van waarde voor onze klanten. Deze veranderingen zijn cruciale stappen die ons in staat stel len onze organisatie te vereenvoudigen en te stroomlijnen en uiteindelijk het aanbod aan onze klanten te verbeteren.’ Heb jij een collega die zo klantvriendelijk is dat hij of zij absoluut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niette vermelden waarom juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha. Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 11