De ruimste keuze aan Niemand rT HET GROTE VOORDEEL VAN ALRERT *1 De feestdagen zijn weer voorbij. Tijd om weer eens op de lijn te letten en gezond te eten. Goede voornemens dus. En ook daar kan Albert Heijn een groot voordeel leveren: ‘niemand zo divers in vers’ en ‘de ruimste keuze aan kant-en-klare maaltijden’. 4 Aha 8 Margriet Suijker AH 1147 Bewaarde vitaminen i 8 bieden we het beste wat er op dit gebied te krijgen is.' ‘Onze dertien jaar ervaring in het verkopen van kant-en-klare maaltijden is een echt voor deel voorde klanten’, zegt categorymanager kant-en-klare maaltijden Alice de Haan. alleen omdat ze een ruime keuze krijgen, maar ook omdat we de beste kwaliteit leve ren. Met de kennis die we hebben opgebouwd en met ervaring in de logistieke processen, Praten we over vers, dan betreft het een enorm groot deel van het assortiment. Groente, fruit, kant- en-klare maaltijden, vlees, vis, vleeswaren, kaas, zuivel en brood. Margriet Suijker is SM van AH 1147 Delft. Een flinke winkel, die ‘In de loop der tijd is het imago van de kant-en-klare maaltijd ook veranderd. Zowel door onze eigen kennis over de maaltij den als die van de partner, Vaco in België, waarmee we alle maaltijden maken. Het gaat niet alleen om het gemak, het moet ook lekker zijn en heel gezond. Neem de maaltijden Koken Stomen: dat zijn maaltijden van rauwe ingrediënten die je in ongeveer zes minuten klaarstoomt in de magnetron. Door deze bereidingswijze blijven de vitaminen goed bewaard. Heel gezond dus. En lekker.’ 7 ruimte biedt aan een grote sortering verse pro ducten van Albert Heijn. Margriet: ‘Het grote voor deel voor de consument is niet alleen het enorme aanbod in de winkel, maar ook de manier waarop het aangeboden wordt. Ondersteund door AllerHande, de menukaartjes en diverse acties. Jf De kracht van de slogan is dat iedereen zich erin kan vinden. Het is ook heel vanzelfsprekend bij ons, maar daarom juist goed om het eens te benoemen. Vers is denk ik nooit een kritiekpunt geweest. Dat zie je ook nu we met de prijsverla-

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 8