1 3 ‘Ik maak veel gebruik van mijn Blauwe Voordeel Kaart' ‘Een weekendje weg geweest’ ‘Elk kwartaal een leuk spaarpotje’ ‘Nog geen wij-gevoel’ ‘ADSL werd nog goedkoper’ Kim Poell [231, countermedewerker, AH 1519 Enschede ‘Tot nu toe valt het tegen’ L- i Ongeveer mee eens, hartstikke oneens, ja en nee. In Rumoer reageren mede werkers op een stelling. BIJGESCHREVEN KORTING 2003 Aha Teun Uijttenbroek [371, MAS, AH 1114 Ermelo Annette Hovius [391, VS Kassa, AH 1027 Amsterdam Christiaan Deurloo [291, coördinator WinkelWeb- berichten Mark Horn C34), adviseur Arbeidszaken, HK 1 M 0 I I De stelling: L Begin februari ontvang je een overzicht waar op je kunt zien hoeveel korting er in 2003 is bijgeschreven op je AH Spaarrekening. ‘Al een tijdje was ik op zoek naar een I goeie ADSL-aanbieding. Toen kwam Albert Heijn met de Tiscali-actie voor klanten. Ik had er al bijna aan meegedaan. Maar toen werd het nóg goedkoper met de Blauwe Voordeel Kaart. Daar hoefde ik dus geen twee keer over na te denken! Ik let vooral op de non-foodaanbiedingen, die vind ik het leukst. Ik vond het destijds heel jam mer dat de cadeaubonnen eruit zijn gegaan. Maar dit is een prima compensatie.' ‘Tot mijn verrassing won ik een tijdje geleden het kookboek Twintig jaarAllerHande, een actie van de Blauwe Voordeel Kaart. Er waren honderd boeken verloot onder alle collega's. Hartstikke leuk, want ik liep al rond met het idee om het zelf te kopen. Door die prijs ben ik wel weer meer gaan letten op de speciale aanbiedingen van de Blauwe Voordeel Kaart. Zo’n weekendje weg lijkt me wel wat. Ik gebruik de voordeelkaart vooral bij het boodschappen doen. Daar ben ik heel kien op. Ik heb zelfs mijn man erin getraind dat hij die kaart altijd in z'n portemonnee heeft. Want het is elk kwartaal toch een leuk spaarpotje.' I ‘Dat ik mijn Blauwe Voordeel Kaart niet veel gebruik, is meer een kwestie van niet kunnen dan van niet willen. Ik laat mijn kaart natuurlijk wel altijd scannen bij de kassa voor de tien procent korting. Maar als ik weer tijd heb zou ik erg graag een weekendje weg willen. Dat wordt met die kaart erg aantrekkelijk. Het leuke van de Blauwe Voordeel Kaart is dat Albert Heijn zo op spontane wijze iets extra’s voor de medewerkers doet. Er wordt ook heel goed ingespeeld op de actualiteit, bijvoorbeeld met die Tiscali- aanbieding. Het is dat in mijn woonplaats ADSL niet wordt gefaciliteerd, want anders had ik me zeker aangemeld.’ i ‘Nou nee, ik heb er nog maar weinig mee gedaan. Laatst ben ik een weekendje weg geweest. Dat was wel perfect trouwens. Via de Albert Heijn-site kun je precies aanklikken waar je naartoe wilt, je toetst je kaartnummer in en boeken maar. Is heel goed bevallen. Ik hou de aanbiedin gen goed in de gaten. Verder werkt de voordeelkaart ook goed om medewerkers bij het eigen bedrijf boodschappen te laten doen.’ ‘Ik heb ‘m pas één keer gebruikt om met I een flinke korting naar de musical Aïda te kunnen. En natuurlijk gebruik ik de kaart elke keer als ik boodschappen doe. De aanbi^^ dingen mogen wat mij betreft best scherper ingezet worden. Die KLM-vliegtickets bijvoor beeld. Alsje op internet kijkt, zie je alternatie ven die veel goedkoper zijn. Plus: het idee ach ter de Blauwe Voordeel Kaart was het vergro ten van het wij-gevoel. Maar bij de kassa word je nog niet als collega herkend.’ 1 6

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 6