iF 5 Aha Jail Kempenaar (51), unitmanager Ontbijt Lunch, HK ‘Ik kreeg al een tijdje het commentaar van mijn mensen dat ik te weinig tijd aan ze besteed. Door alle drukte van het afgelopen jaar schieten een heleboel zaken erbij in. Periodieke persoonlijke gesprekken worden door mij nog weleens uitgesteld, of zelfs geannuleerd, ik geef te weinig complimenten, maak zelden tijd voor een praatje... Afgelopen jaar heb ik een cursus gevolgd: Mobilising people. Toen zijn mijn ogen pas echt geopend. Ik wals te gemakkelijk over het menselijke aspect van het leidinggeven heen. Dat moet ik echt gaan verbeteren in het nieuwe jaar. Ik wil met m’n mensen meedenken en ze stimuleren zodat de betrokkenheid toeneemt. En ik heb ook aan mijn baas gevraagd of hij mij daarop wil aanspreken.’ Helene Korporaal oh ii Zie ook het kadertje over het nieuwe rookbeleid op pag. 15. UJ 00 oo eg UJ g o verkoper AH 1197 Zwijndrecht ‘Eigenlijk is het niet eens vanwege mijn gezondheid dat ik wil stoppen. Maar het wordt nu zo duur dat ik dacht: dit is belachelijk! Straks blaas ik dagelijks bijna vijf euro de lucht in! Bovendien mag je nergens meer roken, ook in de kantine niet. En ik ga echt niet buiten staan, dan zou ik me rot schamen. De laatste tijd is het helemaal bal natuurlijk, met al die berichten over meeroken... Mijn gezin vindt het dus fantastisch als ik straks niet meer rook. Ik ga samen met een groepje vrienden stoppen. ’;dens oud nieuw roken we nog gezellig door, het weekend daarna stoppen we. En van het uitgespaarde geld gaan we in mei met elkaar naar Turkije.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 5