£S Beppie i eer» Misleidende Aandelenemissie uitlatingen SOBI afgerond Dudley Eustace heeft de klus geklaard Cees van der Hoeven start arbitrageprocedure 11 Aha NOMINEER EEN COLLEGA! I Ahold HTïïm 8 december 2003 - Ahold laat aan SOBI (Stichting Onderzoek Bedrijfsinformatie) weten dat Ahold’s Raad van Commissarissen pas in februari 2003 op de hoog te raakte van de fraude bij U.S. Foodservice. Ahold had dit tijdstip al eerder medegedeeld tijdens de aandeel houdersvergadering van 13 mei 2003. SOBI verdraait deze mededeling door te stellen dat de Raad van Commissarissen in september 2000 op de hoogte raakte van de fraude. Dit is niet het geval. Ahold houdt SOBI aansprakelijk voor deze misleidende uitlatingen. 19 december 2003 - Ahold maakt be kend dat Dudley Eustace, die in maart als interim-CFO bij Ahold in functie trad, zijn werkzaamheden voorde Raad van Bestuur heeft afgerond. Zijn voornaamste verant woordelijkheid was het veiligstellen van het financiële fundament van de onderne ming. ‘Ik kan zonder twijfel bevestigen dat Ahold er nu beter voor staat dan in de pe riode voordat Dudley bij ons was’, zei Ahold-topman Anders Moberg in een com mentaar op de prestatie van Eustace 18 december 2003 - Ahold maakt be kend dat de 2 voor 3-emissie van 620.951.317 nieuwe gewone aandelen, ter waarde van circa 3,0 miljard euro, op 17 december 2003 is afgerond. De nieu we gewone aandelen zijn tot de notering toegelaten op de beurzen van Euronext Amsterdam en SWX Swiss Exchange. Ahold heeft de netto opbrengst van de emissie aangewend om leningen van in totaal 600 miljoen euro en 750 miljoen dollar, die uitstaan onder de bestaande kredietfaciliteit van 600 miljoen euro en 2,2 miljard dollar, af te lossen. Op 17 december heeft Ahold ook haar nieuwe kredietfaciliteit van 300 miljoen euro en 1,45 miljard dollar getekend met een syndicaat van banken. stond en ondertekenden meteen enthousiast. Als 't voor Jean was, dan zat ’t wel goed! Het enige wat ze me vroegen was: ze gaat toch niet weg, hè?’ (colle ga Carmen Flagiello, initiatiefnemer van de handtekeningenactie). De genomineerden: Jean Heukenveld (AH 1112 Amsterdam) en Els van Bilzem (AH 1155 Hilversum). En de winnaar is: caissière Jean Heukenveld Genomineerd door: SM Suzanne Weijers, 32 collega’s en 180 klanten (via een speciale handtekeningen actie) Wat werd er zoal geschreven over Jean: ‘Als er één is die dit verdient is zij het wel. Al 15 jaar een vaste klant van haar en zeer tevreden’ (J.J.L. Zweers, klant), ‘Ook al mijn buren gaan naar Jean. Want voor ouderen en kinderen heeft zij altijd een lief woord. Het is een grote schat’ (M. Groot, klant), ‘Soms maken we als wachtenden in Jeans extra lange rij grapjes als: je krijgt hier zeker korting’ (M. Hofmans, klant), ‘Jean for president’ (Hanneke Groenteman, klant). ‘Sommige klanten hoefden niet eens te lezen wat er op het formulier 17 december 2003 - Ahold kondigt aan dat voormalig Ahold-topman Cees van der Hoeven een arbitrageprocedure is gestart met betrekking tot de beëindiging van zijn dienstverband. Ahold zal geen commentaar geven op of informatie verschaffen over deze arbitrageprocedure tot een definitieve uitspraak is gedaan door de arbitragecommissie. Heb jij een collega die zo klantvriendelijk is dat hij of zij absoluut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niet te vermelden waarom juist jouw collega een Beppie Award ver dient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswin naar in de Aha... Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 11