I ‘AH wint eerste ronde prijsgevecht’ 3© s JUNI MEI JULI AUGUSTUS NÜVEMBER F DECEMBER .10% 1 x.._ Met Albert Heijn Ui 13 Aha El 2003 gaat als het meest bewogen jaar ooit het geschiedenisboek van ons bedrijf in. Wat er allemaal gebeurd is? Het is eigenlijk te veel om op te noemen. Op deze twee pagina’s hebben we de belangrijkste gebeurtenissen nog even voor je op een rijtje gezet. - i 10% ie 4 n- 5 Anders Moberg nieuwe Ahold-topman De Raad van Commissarissen kondigt begin mei de voordracht van een nieuwe bestuursvoorzitter aan: de Zweed Anders Moberg. Financiële jaarverslagen De gecontroleerde financiële verslagen van zowel Albert Heijn als Stop Shop worden aan het bankensyndicaat aangeboden. Nieuwe financiële topman bij Ahold Hannu Ryöppönen wordt voorgedragen als nieuwe financiële topman bij Ahold. Reorganisatie doorgevoerd Er wordt bekendgemaakt van welke collega’s we afscheid moeten nemen. Wederom een dieptepunt in het jaar 2003. Prijzenslag zet door De prijzenslag tussen de supermarkt ketens wordt feller. In totaal verlagen we van 1800 artikelen blijvend de prijs. Strafrechtelijk onderzoek bij Ahold De Officier van Justitie in Amsterdam stelt een straf rechtelijk onderzoek naar Ahold in. Als onderdeel van dit onderzoek wordt het Ahold- hoofdkantoor doorzocht. Klaar voor de feestdagen Iedereen is druk bezig met de voorbereidingen voor de feestdagen. Dit jaar is het thema: ‘Albert Heijn maakt het gewone bijzonder'. Stickeractie Drie weken lang kunnen klanten met kortingstickers zelf bepalen op welke artikelen ze tien procent korting krijgen.

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 13