De Beppie award 1 i NOMINEER Aandelen- ‘Road to Recovery’ Eerste drie kwartalen 2003 emissie Ahold EEN COLLEGA1- eer» i i Ti I F i 1’17 k - 11 Aha 1 i NOMINEER EEN COLLEGA! Ahold 171 r- n I K 26 november 2003 -Tijdens de aandeelhouders vergadering laat bestuursvoorzitter Anders Moberg weten dat Ahold zich vanaf nu weer helemaal op de toekomst kan concentreren. Hij beschreef de belangrijkste elementen van het financiële en stra tegische herstelplan: 'We hebben het nieuwe Ahold gepresenteerd met het driejarenplan “Road to Recovery” voorfinancieringen strategie. Dit plan staat voor onze toezegging aan de beleggers in Ahold en alle belanghebbenden om de waarde van de onderneming te herstellen. We gaan graag de uitdaging aan om de losse verzameling van bedrijven om te vormen tot één bedrijf dat zich ondubbelzinnig concentreert op het creëren van duurzame waarde, gebaseerd op een superieur aanbod aan de consument.’ Hij sluit zijn verhaal af met de volgende mededeling: ‘Ahold zal opnieuw een onderneming worden waar u trots op kunt zijn en waarop u kunt rekenen.’ 26 november 2003 - Ahold maakt de netto- omzet in de eerste drie kwartalen van 2003 bekend: 43,3 miljard euro. Vergeleken met dezelfde periode van vorig jaar is dat een daling van 10,5 procent. Maar als je het omrekeningseffect van de wissel koersen buiten beschouwing laat, is het een stij ging van 3,3 procent. In een commentaar op de resultaten zegt financieel topman Hannu Ryöppönen: ‘De resultaten over de eerste drie kwar talen van 2003 geven dezelfde trend weer als de halfjaarresultaten die op 7 november werden gepu bliceerd, met enige achteruitgang van het bedrijfs resultaat in de Amerikaanse detailhandelsactivitei- ten en een toename van de operationele verliezen bij U.S. Foodservice. Eenmalige posten hebben zowel bij U.S. Foodservice als bij de Amerikaanse detailhandelsactiviteiten het resultaat nadelig beïnvloed. Het bedrijfsresultaat in Europa daalde, vooral als gevolg van een afname bij Albert Heijn.' Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. maal niet hoeft). Dit doet ze om, naar eigen zeggen "nog effe te rommelen in de winkel”. Alles bij elkaar genomen is Ina gewoon een “top-wijf”. Ze staat altijd voor iedereen klaar en is vriendelijk voor iedereen (zowel klant als collega). Ik kan nie mand bedenken die niet dol op haar is!’ 26 november 2003 - De aandeelhouders geven goed keuring aan de door Ahold voorgestelde aandelenemis sie. Er worden in totaal 621 miljoen nieuwe gewone aan delen uitgegeven. Bestaande aandeelhouders kunnen voor elke drie aandelen die zij bezitten twee nieuwe exem plaren kopen tegen een prijs van 4,83 per aandeel. En dat zonder dat de huidige waarde van hun aandelenpor tefeuille verwatert. Heb jij een collega die zo klant vriendelijk is dat hij of zij absoluut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niet te vermelden waar om juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha... De genomineerden: Jantina Botter (AH 1189 Tilburg), Ijsbrand Berm (AH 1373 Schoonhoven), Ina Lokhorst (AH 1266 Driebergen), Julia Maas (AH 8562 Veldhoven), Karim Massaoudi (AH 1080 Amsterdam). En de winnaar is: de top-caissière Ina Lokhorst Genomineerd door: collega Daniël Kas Wat schreef hij over Ina's klantvrien delijkheid: ‘Ina maakt bijna met elke klant een praatje. Ze doet werkelijk alles voor een klant. Ze kan zelfs ’s nachts wakker liggen als ze bijvoorbeeld een klant te weinig geld heeft teruggegeven. Als een klant iets vergeten is, houdt zij dat in haar ach terhoofd. Zo gauw de klant weer in de winkel is schiet ze hem of haar meteen aan. Ina is het zonnetje in huis. Ze maakt de hele dag door lolletjes en lacht zich af en toe een ongeluk. Dit is het ergst voor en na sluitings tijd. Wij noemen het zelfs “Ina’s gekke uurtje”. Verder is Ina standaard een uur te vroeg op haar werk (hoe vaak we ook zeggen dat dat hele-

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 11