I Arthur Brouwer Chief Business Support Officer Wouter Kolk naar Ahold Ahold presenteert jaarcijfers Nieuwe topman bij U.S. Foodservice I I s I i 11 Aha 4* 2 oktober 2003 - Ahold maakt de jaarcijfers over 2002 bekend. Ook de herziene jaar cijfers over 2000 en 2001 zijn gepubliceerd. De presentatie van deze cijfers moest enkele malen worden uitgesteld als gevolg van vertragingen in het controleproces en de daaraan verbonden interne onderzoeken. Ahold heeft veel moeten afschrijven op zijn bezittingen. Mede daardoor kwam Ahold over 2002 uit op een nettoverlies van 1,2 miljard euro. De omzet over 2002 be droeg 62,7 miljard euro. Gemeten naar de operationele prestaties in 2002 bleef Ahold wel uit de rode cijfers. Het bedrijfsresultaat (zonder afschrijving van goodwill, afwaar deringen en buitengewone lasten) kwam voor 2002 uit op 2,14 miljard euro. 14 oktober 2003 - Lawrence S. Benjamin is door Ahold benoemd als de nieuwe topman van U.S. Foodservice. Benjamin begint op 1 november aan zijn nieuwe baan. Op dit moment is hij CEO van de NutraSweet Company in Chicago. 22 oktober 2003 - Wouter Kolk, regio- manager Stad, is met ingang van 3 novem ber benoemd tot VP Management Support bij Ahold. In deze nieuwe functie gaat hij CFO Hannu Ryöpponen assisteren in stra tegische en operationele projecten. Cees van Vliet, regiomanager Zuidwest, volgt Wouter op als regiomanager Stad. 10 oktober 2003 - De Raad van Bestuur heeft Arthur Brouwer benoemd ais Chief Business Support Officer. Brouwer gaat in deze nieuwe functie toezicht hou den op de gemeenschappelijke pro cessen op het gebied van sourcing, informatiesystemen en technologie en supply chain management voor Ahold’s retailactiviteiten in de VS en Europa. Brouwer was Chief Human Resource Officer bij Ahold. Jim Lawler, tot voor kort Chief Human Resource Officer bij Ahold USA, neemt die functie nu over. 2 Merton, verkoper op de afdeling houd baar van AH 1321 Amsterdam Genomineerd door: collega's Alexandra Contreras en Ferry Wieringa Wat schreven zij over Harry's klant vriendelijkheid: ‘De eerste keer dat wij Pasqual zagen, in november 2001, dachten wij dat Pasqual (breedge schouderd, donker, kaal, ringbaard en zware hoornen bril) de bewaker was. Later leerden wij hem beter ken nen en ontdekten wij zijn vriendelijke karakter en zijn humor. Hij is een grote, zachte teddybeer en geen grote, harde kickboksen Als collega's mogen wij hem graag spreken, en belangrijker nog: de klanten ook. Van huisalcoholist tot de oude buurvrouw, zij kennen Pasqual bij naam, en hij hen. Als de pannenkoekenmix op blijkt, dan geeft Pasqual moeiteloos de receptuur voor pannenkoeken op ouderwetse wijze. Zijn kennis van levensmiddelen deed hij op tijdens zijn opleiding tot kok, maar komen hem nu dagelijks ook in de winkel van pas. Pasqual is verkoper op de afdeling houdbaar, maar vragen voor de delicatessen, groente of lectuur beantwoordt hij ook graag. En bij een antwoord alleen blijft het niet. Anekdotes en grappen worden er bij gele verd. Het levert soms wel een zucht op van de SM, maar de glimlach en tevredenheid van de klant zijn voor Pasqual op dat moment belangrijker.’ Heb jij een collega die zo klantvriendelijk is dat hij of zij absoluut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niet te vermelden waarom juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha... Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook. Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De genomineerden: Pasqual Merton, AH 1321 Amsterdam en Hans Veekens, AH 1583 Utrecht

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 11