AH BONUS: elke week de scherpste lopper: ons voo o HET GROTE VOORDEEL VAN Hoeveel voordelen voor de klant heeft Albert Heijn eigenlijk? Te veel om op te noemen. En dat komt in onze nieuwe reclamecampagne ook goed naar voren. En achter ieder voordeel zit een verhaal. Dat verhaal lees je in de komende nummers van Aha. We bijten het spits af met Euro Shopper en de opvolger van Alledag: AH BONUS. i 1 4 Meer op ooghoogte Laagste prijs in Nederland 1 niet meer. We concentreren ons nu elke keer op een aantal aanbiedingen, maar die zijn dan ook écht heel goed.’ 2 lang. Het was alleen niet voldoende zichtbaar. De nieuwe campagne maakt het zichtbaar. Voor onze klanten, maar ook voor onszelf. Met de duidelijke communicatie over Euro Shopper voegen we ook de kwaliteitswaarden en het vertrouwen van Albert Heijn toe aan Euro Shopper. Dat zal bijdragen aan een positiever imago van de producten en een posi tiever prijsimago van Albert Heijn.’ Manager promotions Buck van der Werf: ‘De nieuwe campagne brengt de scherpe aanbie dingen van A-merken goed in beeld. En daar mee sluit de campagne uitstekend aan bij onze nieuwe strategie met betrekking tot aanbiedingen. Tot nu toe riepen we wekelijks in Alledag dat we meer dan 300 scherpe Bonusaanbiedingen hadden. Dat doen we Brandmanager Euro Shopper Anne van der Wal is heel blij met de aan dacht voor Euro Shopper in de cam:> pagne. Anne: ‘Door de economise, omstandigheden gaan mensen meer op hun uitgaven letten. Ze zoeken naar een goedkoper alterna tief. Wij hebben dat alternatief. Al ‘Het zichtbaar maken van Euro Shopper gebeurt niet alleen via de nieuwe reclamecampagne’, gaat Anne 'De Alledag is nu AH BONUS geworden, met een A- merk als TV Topper. Voor die topper garanderen we laagste prijs in Nederland. Lager dus dan bij andere landelijke aanbieders. We hebben daarvoor twee weken exclusiviteit bedongen bij onze leveranciers. In de week voor de uitzending en tijdens de aanbieding zal de TV Topper nergens anders in de aanbieding zijn.

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 4