MAILBOX I GEVRAAGD i Ik geef de blauwe laptop door aan... Beste Jan-Jaap, n COLOFON Aha is een uitgave van Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Postbus 3000,1500 HA Zaandam Concept realisatie BJS/Communicatie Management, Bloemendaa I Hoofdredactie Tamara Gorbach Art direction en vormgeving Studio Paul Poll ma nn, Amsterdam Redactie Menno de Boer, Rosa De Palma, Abe van Giffen, Vanessa Haulussy, Yolande Hazebroek, Philo Hermans, Monique de Ligny, Marjolein Pattipeilohy, Rogier Rijkenberg, Tïjl Rood, Jacqueline Schadee Fotografie cover Hans Vissers Visagie Wanda Zijlstra Aha is bestemd voor alle medewerkers van Albert Heijn. Heb je een onderwerp voor Aha? Laat het ons weten per post of via aha-magazine@ah.nl From: Dilek Yetik, verkoopspecialist AH 1315 Amsterdam To: Jan-Jaap Smit Subject: RE: Wat zou je veranderen als je één dag supermarkt manager van je filiaal zou zijn? Voor de volgende Aha geef ik de blauwe laptop door aan Danny Roberts van AH 1009 Amsterdam. Van hem zou ik graag willen weten of de opleiding voor VM aan zijn verwachtingen voldoet. Kamer Nijmegen Ik ga dit jaar Geneeskunde studeren en zoek een kamer in Nijmegen. Wie kan mij helpen? Evelien Dijkema (038) 420 27 27 of e.dijkema@tiscali.nl Kamer Amsterdam Student aan de Academie voor lichame lijke opvoeding (A.L.O.) zoekt kamer in Amsterdam. Liefst in A’dam-West. T. Jalving, Callantsoog 06 21 86 87 04 Tent ‘Albatros' De Waard, Albatros. Niet te oud. Ad van Rijn, Uitgeest (0251) 31 42 35 Kunstwerk ‘Duinen' Wij zijn op zoek naar een kunstwerk ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Albert Heijn. Het dagelijks leven, kunstenaar Sees Vlag 'Duinen’. C.M. Boonaerts, Erp (0413) 21 19 60 Kamer Nijmegen Tweedejaars student Bedrijfswetenschap pen zoekt een kamer in Nijmegen. Mark Pruissen, Apeldoorn 0650277095 Servies Arzberg Ik ben op zoek naar een kopje van het servies Arzberg. Een aantal jaren geleden hebben we dit bij AH verkocht. Wie kan mij hieraan helpen? Alvast bedankt. (PS: het hoeft niet voor niks.) Lies Bastiaan, Hattem 06 52 53 71 31 Kinderzitje fiets Ik ben op zoek naar een kinderzitje voor op de fiets, achter of voor. D. Jansen, Al mere (036) 532 93 27 Perforator Met spoed. 23-gaats perforator. Voor een leuke prijs. Marjan Vis, Rotterdam (OIO) 293 79 86 Kunstwerk ‘Het samenzijn’ ‘Het samenzijn’ van Walter Nobbe. 100-jarig jubileum Albert Heijn. R. Driessen, Asten (0493) 69 52 66 06 21 20 35 24 Oud-medewerkers AH 1589 Oud-medewerkers van AH 1589, Maaspoort, Den Bosch wordt verzocht contact op te nemen met het filiaal, in verband met reünie, 10-jarig bestaan filiaal op 30 nov. a.s. Personeels vereniging AH Maaspoort, Den Bosch (073)644 31 33 Eerlijk gezegd vond ik het een hartstikke moeilijke vraag. Want r wat kun je als supermarktmanager nou echt veranderen? Je zit toch vast aan regels van het hoofd kantoor. Het is baas boven baas; wat zij zeggen moet uiteinde lijk wel gebeuren. Een winkel volledig naar eigen inzicht verande ren als SM? Dat gaat je echt niet lukken! Maar goed, ik heb geprobeerd om dat even opzij te zetten en net te doen alsof ik het helemaal in m’n eentje voor het zeggen had. Het eerste wat dan in me opkomt is dat ik de salarissen zou verhogen. Ik vind dat we te laag worden betaald voor het werk dat we doen. Zelf geef ik leiding aan de caissières, ik draag de verantwoordelijkheid voor het hele kassapark. Maar wat ik verdien is daarmee volgens mij niet in verhouding. En ik zou trouwens ook de cadeaubonnen weer aanschaffen. Verder moet de winkel er heel anders gaan uitzien. Luxer, moderner. Ook onze kassa’s zou ik er meteen uitgooien en vervangen voor van die supermooie met scanprogramma’s en toetsenborden zoals die in AH 8614 in de Eerste van Swindenstraat. Maar eigenlijk ben ik verder over de meeste zaken dik tevreden en hoeft er van mij niet zoveel te veranderen. Zoals de veiligheid in onze winkel, daar hebben we met elkaar heel goede afspraken over gemaakt. En de werksfeer, die vind ik hier fantastisch. We hebben het best druk, maar er zijn altijd genoeg mensen op de winkelvloer. Ook de systemen werken allemaal prima. Hetvalt dus allemaal nog wel mee!

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 15