eppie i cd» ‘Volop ruimte voor verbetering’ Beloningsregeling Moberg aangepast Wijzigingen in Raad van Commissarissen 11 Aha B s i NOMINEER EEN COLLEGA! je il je sr it- 4 september 2003 - Tijdens de Algemene Vergade ring van Aandeelhouders kunnen de aanwezigen voor het eerst kennismaken met de ideeën van Anders Moberg. De kern van zijn speech: ‘We zijn toonaange vende food retailers in de meeste markten waar we actief zijn. Onze schaalgrootte zou ons in staat moe ten stellen om aanmerkelijke kostenbesparingen te realiseren. En het zou een groter concurrentievoordeel mogelijk moeten maken. Maar, we zijn niet zo concur rerend als we zouden kunnen zijn, als we zouden moe ten zijn en als we zullen zijn. Dus, het goede nieuws is dat er volop ruimte is voor verbetering.’ Hij wijdt nog niet gedetailleerd uit over de nieuwe strategie, maar geeft al wel aan wat de hoofddoelstellingen zijn: focus op onze foodretail-business en het gezond maken van onze foodservice-activiteiten. Beide met het oog op de wederopbouw van Ahold’s financiële slagkracht. 17 september 2003 - De samenstelling van de Raad van Commissarissen van Ahold zal de komende maan den veranderen. Na de aan deelhoudersvergadering waar in de cijfers over 2002 zijn goedgekeurd, treedt Henny de Ruiter af als voorzitter van de Raad van Commissarissen. Hij wordt opgevolgd door Karei Vuursteen. Verdere aanpassin gen binnen de Raad van Commissarissen zullen tij dens de Algemene Verga dering van Aandeelhouders van 2004 worden gedaan. Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. 17 september 2003 - Op verzoek van bestuurs voorzitter Anders Moberg wordt zijn beloningspak- ket aangepast. In zijn statement zegt hij onder andere: ‘Ik begrijp dat mijn huidige ontslagvergoe ding en mijn gegarandeerde bonus in Nederland als onacceptabel worden beschouwd. Ik heb daar om besloten om beide aan te passen. Vandaag heb ik de Raad van Commissarissen van Ahold geadviseerd en zij hebben geaccepteerd dat een ontslagvergoeding, als deze nodig mocht zijn, gebaseerd zal zijn op alle omstandigheden die op dat moment relevant zijn. Er zal dus geen sprake zijn van een gegarandeerde ontslagvergoeding. Daarnaast zijn wij ook overeen gekomen dat mijn bonusvergoeding volledig prestatie-afhankelijk is en dat deze geen gegarandeerde elementen zal bevatten.’ opgemaakt. In de aardbeien tijd stonden er rollen beschuit bij de aardbeien. Dan mogen klanten beschuit met aardbei en proberen. Dennis is de Beppie award meer dan waard!’ t De genomineerden: i\ ijk Corrie van Mourik, AH 1547 Waalwijk, Dennis Vermeer AH 1324 Prinsenbeek en Jaap Cromwijk AH 1268 Ede En de winnaar is: Verkoper AGF Dennis Vermeer Reden: hij is heel klantvriendelijk, ook voor de allerjongste klanten Genomineerd door: collega Annelies Heimans Wat schreef zij over de klant vriendelijkheid van Dennis: ‘Dennis is de vrolijke noot in ons filiaal. Hij zingt de hele dag André Hazes, ook in de winkel. “Je loog tegen mij,’’ is zijn favoriet. Daarnaast is hij heel klantvriendelijk. Als klanten een bepaalde vrucht niet kennen dan laat Dennis hen die proeven. Ook voorde kinderen is Dennis vriendelijk. Als ze bijvoorbeeld met een mandarijntje bij hem komen pelt hij die voor hen. Er staat ook altijd een schaaltje met vers fruit voor de klant klaar om te proeven. Zo'n schaaltje is dan leuk Heb jij een collega die zo klant vriendelijk is dat hij of zij abso luut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niette vermelden waarom juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha...

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 11