Productkwaliteit staat hoog in ons vaandel. doen alle tests zelf. Nooit eerder hebben de deskundigen van Kwaliteit en categorymanagers zoveel producten in zo’n korte tijd beoordeeld. 2500 producten van het Eigen Merk. Technologen van de afdeling Kwaliteit zijn in maart met product- keuringen gestart. Ze Daarom test de afdeling Kwaliteit momenteel circa hopen halverwege volgend jaar klaar te zijn. Het is een flinke klus, want ze Kwaliteit -O Kwaliteit De onderzoeken vinden plaats in een keuken de bijbehorende productspecificaties. De op het hoofdkantoor. Daar worden de artikelen onderzoeksresultaten zijn niet ingewikkeld. Als f de test goed uitvalt, krijgt het product een plus. Zo niet, dan krijgt het een min. In het laatste geval neemt de categorymanager of de techno loog van de afdeling Kwaliteit contact op met de leverancier en wordt een verbeteringstraject in werking gezet. De afdeling Kwaliteit ondersteunt en adviseert Albert Heijn op een breed vlak. Er werken twaalf mensen. Naast productkeuringen en met een vergelijkbaar A-merk vergeleken. Het Eigen Merk moet even goed (zeker niet slech ter) als het A-merk zijn. De producten van Euro Shopper worden vergeleken met die van Aldi. En als er geen vergelijkbaar Aldi-artikel verkrijgbaar is, wordt Euro Shopper met een ClOOO-product vergeleken. Want Euro Shopper-producten moeten natuurlijk de concurrentie aankunnen met vergelijkbare producten van discounters. Daarnaast checken de technologen of de producten voldoen aan V.l.n.r.: Elske Goedhart, Mariëtte van Maanen. Bernd Machalowsky, Gijs Smulders en Yvonne Garcia del Rio

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 8