Terug in balans 3 Aha Directievoorzitter Dick Boer blikt terug op de afgelopen periode op het prikbord Links: Kristel Miesen in de nieuwe ‘bedrijfsjurk’ winkelbedrijf. Het is niet gemakkelijk daar mee om te gaan want het uit zich ook in veel reacties van klanten en medewerkers. Toch zullen we er een weg in moeten zien te vinden. Het zal duidelijk zijn dat we als directie bezorgd zijn over de situatie en dat we al het mogelijke doen om het vertrouwen van onze klanten te herwinnen. De nieuwe communicatiecampagne die vorige week van start is gegaan zet de vele voordelen die Albert Heijn nog steeds biedt opnieuw in de schijnwerper. Er zijn tenslotte nog steeds heel De redactie behoudt zich het recht voor om (te) lange brieven in te korten. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Vermeld altijd je adresgegevens en telefoonnummer zodat de redactie eventueel contact met je kan opnemen. Na lang wachten is het eindelijk zover! AH 1270 in Valkenburg krijgt haar nieuwe bedrijfskleding. Het duurt ons te lang voor we ze aan de klanten kunnen laten zien. Aangezien ik de nieuwe kleding erg mooi vind en er trots op ben, neem ik even wat mee naar huis om te laten zien. Mijn dochters Kristel (bijna 3) en Melissa (5) willen ze ook graag passen en showen. Vinden jullie dit niet prachtig? Volgens mij is dit de toekomst van Albert Heijn... Mariella Miesen, caissière AH 1270 Valkensburg veel zaken waar we als bedrijf trots op mogen zijn en waardoor we ons onderscheiden van de concurrent. Onze kwaliteit, de kennis over ons productaanbod, de breedte van het assorti ment, de keuze, de service, de innovatie en inspiratie... De nieuwe campagne is een uiting van een onderliggend aangescherpt commer cieel beleid. En er liggen daarnaast veel plannen klaar die we uit concurrentie oogpunt uiteraard niet openbaar maken. De balans terugvinden kost tijd. Vertrouwen terugwinnen kost tijd. Dat alle medewerkers een onmisbare schakel zijn in dit proces is onmiskenbaar waar. Ik ga ervan uit dat ik op ieder mag rekenen. Wil jij reageren op de inhoud van de Aha? Dat kan via deze brievenrubriek! Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De leukste, meeste kritische, spannendste of op een andere manier opvallende brief wordt beloond met een cadeaubon van 30 euro. Met dit berichtje wil ik even een dankwoordje uit spreken. Een collega van mij is onlangs overleden aan een hersentumor. Nu wil het geval dat zij op 30 december van dit jaar veertig jaar in dienst zou zijn. Maar omdat wij, haar collega’s, in de gaten kregen dat zij die datum niet zou halen, hebben wij een verzoek bij onze supermarktmanager ingediend om het feest naar voren te schuiven. Hij heeft toen contact opgenomen met het hoofd kantoor. Het resultaat: haar jubileum is vervroegd gevierd, namelijk op 26 augustus jongstleden. ^kheeft een onvergetelijke dag gehad. Vol trots neeft ze daar gezeten. Gelukkig was ze nog zo goed dat ze de viering volledig heeft meegekregen. Het heeft haar, haar familie en ons als collega’s zeer goed gedaan; het geeft je het gevoel dat je niet een nummertje bent in een groot concern... Albert Heijn heeft laten zien dat er wel terdege op de kleintjes gelet wordt... dit verdient een hele dik ke pluim. Bedankt dat u even stilstond bij onze collega. Marijke Vlastra, AH 1109 Voorburg We bevinden ons in een lastige periode. Daar valt niets op af te dingen. Er is een recessie waardoor het winkel- en koop gedrag is veranderd en Albert Heijn als service- supermarkt marktaandeel heeft verloren. Daarnaast zijn onze kosten te hoog geworden en zullen we ook processen moeten versimpelen om ontstane logheid op te heffen. We moeten besparen en dat betekent onder andere dat er banen op het hoofdkantoor en de kantoren van de DC’s verloren gaan. Dat is een moeilijke maar noodzakelijke beslissing geweest. Verder is er een aanhoudende negatieve stroom publiciteit over ons heen gekomen. Emoties over Ahold worden afgereageerd op Albert Heijn als UPStSOWNS

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 3