i k Beppie award i Omzet tweede kwartaal Anders Moberg in Heineken Music Hall NOMINEER FEN COLLEGA. O Santa Isabel verkocht Restaurant De Walvis verkocht I 11 Aha 8. NOMINEER EEN COLLEGA! i 8 augustus 2003 - De geconso lideerde omzet van Ahold in het tweede kwartaal van dit jaar bedroeg, exclusief BTW, 13,0 miljard euro. Dit is een afname van 12,4 procent in vergelijking met de 14,8 miljard euro die in het tweede kwartaal van 2002 werd gerealiseerd. De omzet van het tweede kwar taal van dit jaar is aanzienlijk beïnvloed door lagere valuta koersen; de omzet exclusief valuta-invloeden steeg met 2,5 procent. 1 augustus 2003 - Ahold maakt bekend dat de verkoop van haar 99,6 procent-belang in Santa Isabel S.A. aan de Chileense retailer Cencosud S.A. is afgerond. De verkoop is onderdeel van de nieuwe strategie waarbij Ahold zich richt op haar kernactiviteiten en zich concentreert op haar volwassen en meest stabiele markten. 13 augustus 2003 - Ahold heeft de verkoop van haar restaurant De Hoop op d’Swarte Walvis (De Walvis) in Zaandam bekendgemaakt. De Nedstede Groep heeft het restaurant gekocht, inclusief inventaris en onroerend goed. De huidi ge 26 medewerkers van het restaurant gaan mee naar de nieuwe eigenaar. Over de over namesom is niets bekendgemaakt. Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. 10 september 2003 - De supermarktmanagers en franchisers van Albert Heijn hebben een spe ciale bijeenkomst in de Heineken Music Hall te Amsterdam. De eerste spreker is, tot ieders ver rassing, Ahold-bestuursvoorzitter Anders Moberg. Hij beantwoordt vragen uit de zaal en licht toe wat hij van het bedrijf heeft gezien. Albert Heijn vindt hij een fantastisch bedrijf. Maar hij beaamt ook dat de concurrentiepositie is verslechterd. ‘We moeten onze meerwaarde beter in de winkels communiceren’, zegt hij onder andere. ‘Dat mis ik als klant.' Moberg zegt samen met de aanwezigen in de zaal te wil len vechten voor zowel Ahold als Albert Heijn. ‘Schouder aan schouder; in een open relatie.' langs “zijn” afdeling komt, krijgt een kaasje van hem. En zo verkoopt hij aan de vaders en moeders nog een extra stukje kaas, door ook hen een stukje van een kaas te laten proeven.’ De genomineerden: (X ük Harry van der Eist kT (AH 1219 Den Bosch), Els van Bilzem (AH 1155 Hilversum) en Bianca van der Steen (AH 1324 Prinsenbeek) En de winnaar is: kaasspecialist Harry van der Eist Reden: hij schijnt de klantvrien delijkste collega van Den Bosch en omstreken te zijn Genomineerd door: collega Jeroen Teunissen van Manen Wat schreef hij over Harry’s klantvriendelijkheid: Harry is zo’n man met een ijzeren geheugen. Hij is altijd in vooreen praatje met de mensen, of het nu over het weer gaat of over heel persoonlijke dingen. Harry weet het allemaal en onthoudt ook alles. Als hij een klant ziet zoeken in de winkel, gaat hij er gelijk naartoe en vraagt of hij kan helpen. Dit wordt meestal zeer gewaardeerd door de desbe treffende klant. Verder is Harry een grote kindervriend. Elk kind dat Heb jij een collega die zo klant vriendelijk is dat hij of zij abso luut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niet te vermelden waarom juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha...

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 11