award “Scou® Beppie Hoofdkantoor Ahold doorzocht Interne onderzoeken afgerond Joost Sliepenbeek naar Ahold Benoeming Hannu Ryöppönen J 11 Aha Ia k C 1 juli 2003 - Ahold kondigt aan dat alle interne forensische accountantsonderzoeken bij Ahold, haar dochterondernemingen en haar joint ven tures zijn afgerond. In totaal is door alle forensi sche accountantsonderzoeken een bedrag van circa 970 miljoen euro aan boekhoudkundige onregelmatigheden aan het licht gekomen die aanpassing van de cijfers voor het jaar 2002 en herzieningen van een of meer voorafgaande boekjaren vereisen. 3 juli 2003 - De Raad van Bestuur van Ahold maakt bekend dat Joost Sliepenbeek is benoemd als SeniorVice President Controller, met ingang van 7 juli 2003. Sliepenbeek (39) wordt door logistiek directeur Chris Dik (36) opgevolgd als CFO bij Albert Heijn. Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. 7 juli 2003 - Ahold kondigt aan dat de officier van Justitie in Amsterdam een strafrechtelijk onderzoek uitvoert betreffende Ahold. Als onderdeel van dit onderzoek heeft op 5 juli 2003 een doorzoeking plaatsgevonden in het hoofdkantoor van Ahold. Ahold heeft haar volledige medewer king gegeven aan dit onderzoek en ver leent volledige medewerking aan de officier van Justitie. Ahold vindt het niet passend om verde re informatie te verschaffen met betrekking tot dit onderzoek zolang de uitkomst hiervan niet bekend is. wagens wel de wegen mochten gebruiken. Anton heeft toen zelf het verkeer staan regelen om de chauffeurs de goede weg te wijzen en heeft er op die manier voor gezorgd dat de winkels beleverd konden worden en de klanten niets van dit probleem hebben gemerkt. Anton je bent een topper!' e f 19 juni 2003 - De Raad van Commissarissen van Ahold kon digt de voordracht tot benoeming van Hannu Ryöppönen als Chief Financial Officer aan. Hij zal met ingang van 1 september optreden als waarnemend CFO. Ryöppönen (51) is een Fin die sinds 1977 guiten Finland woont.Tot dusver Weft hij meerdere directeurs- functies bekleed. Zo was hij van 1985 tot 1998 Executive Vice President Finance bij de IKEA Groep en op dit moment Finance Director van Industri Kapital Group in Londen. De genomineerden: Lonneke van Ginneken (AH 1139 Etten-Leur), Beppie Hernandez (AH 1082 Valkenswaard), Elly Groenendijk (AH 1068 Waddinxveen) en Anton Willemse (hoofdkantoor) En de winnaar is: logistiek manager Anton Willemse Genomineerd door: het AGF-team van het hoofdkantoor (Menno Bron, Ge Happe, Annet Heere, John Hoppenbrouwers en Liza Gottlieb) Wat schreven zij: ‘Onlangs was er een flinke brand bij een gebouw naast DC Zaandam. Alle toegangswegen tot het DC waren door de politie en brandweer afgesloten. Onze AH-vrachtwagens of leveran- cierswagens konden het DC toen niet bereiken. Dit terwijl de winkels gewoon op hun bestellingen zaten te wachten. Anton had een vrije dag, maar nadat hij het nieuws had gehoord, heeft hij contact gezocht met de politie en de brandweer en heeft hij geregeld dat onze vracht- NOMINEER EEN COLLEGA! Heb jij een collega die zo klant vriendelijk is dat hij of zij absoluut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niet te vermel den waarom juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha... M Ahold ïfflwd

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 11