ck Mit Awkht I Nog één keer stoom afblazen ondertussen in... Wi i tl I s Waar is onze ondernemingsraad mee bezig? Robèrt van de OR geeft uitleg. 10 J A' ...vond met Pinksteren het eerste landelijke AH-darts- toernooi plaats. Geïnspireerd door het dartsbord in hun kantine besloten drie collega’s van AH 1291 in Renkum om een toernooi vooralle medewerkers te houden. Bijna zestig pijltjesgooien- de collega’s kwamen op zondag 8 juni hun geluk ...werd op zaterdag 28 juni een groot feest gehouden in het LVC, onder het motto ‘successen vieren we samen'. Organisator Roger Meertens: ‘We hebben het dit jaar heel goed gedaan, ondanks de recessie en de bezuinigingen. Reden voor een feest dus!’ Het retou- rencentrum werd voor de gelegenheid grondig opge ruimd en wit geschilderd. En een collega die in zijn vrije tijd graffiti-artiest is, beproeven in café de Posthoorn. Na afloop ging Michael Faassen van AH 1221 in Zevenaar met de had zich met zijn spuitbus sen uitgeleefd. Na een bar becue konden de ruim hon- .maakte Ruud Leijnse (MAS van AH 1319 in IJsselstein) zijn eerste ballonvaart. Dat was namelijk de hoofdprijs van de ballon nenwedstrijd die vorig jaar september tij dens het Kaderevenement in Den Haag plaatsvond. De ballon van Ruud belandde in Schotland. Vandaar dat hij op een prachtige juni-avond samen met zijn zoontje Jerry in een luchtballon van Utrecht naar Benschop voer. Onderweg passeerden ze IJsselstein, waar ze haarscherp het huis en het filiaal van Ruud konden zien liggen. ‘Een geweldi ge ervaring', aldus Ruud. 'De hele buurt lie|^' uit en stond te zwaaien naar de ballon.’ De tocht werd, na een zachte landing, afgeslo ten met een champagnedoop. beker naar huis. ‘Het toer nooi is absoluut voor her haling vatbaar', aldus de organisatoren. p. derdvijftig feestgangers tot middernacht de voetjes vaa, de vloer gooien. Ongeveer een half jaar geleden daalde de beurs waarde van Ahold in één dag met meer dan de helft. Sindsdien is er veel veranderd. We hebben te maken gekregen met bezuinigingen, organisatie veranderingen en een nieuwe samenstelling van de directie. Gezien de voorspoed van de afgelopen tien jaar kwamen deze maatregelen voor velen nog al hard aan. Op de werkvloer en in de wandelgan gen werd en wordt er dan ook veel gemopperd. Het is natuurlijk makkelijk om kritiek te hebben over hoe het nu gaat met Ahold en Albert Heijn. Maar uiteindelijk schieten we daar als bedrijf niet bijster veel mee op. Ook de OR beseft dat er nu genoeg gezegd is over wat er mis is gegaan en dat het weer tijd is om naar de toekomst te kijken. Ook begrijpen wij dat nog niet iedereen zover is. Daarom kunnen medewerkers die dat willen, te allen tijde bij de OR stoom afblazen. Wij zijn op de volgende manieren bereikbaar: telefonisch (tijdens werkdagen): (075) 659 27 35 via de fax: (075) 659 84 50 of via e-mail: ondernemingsraad-ah@ah.nl Met dank aan Svenda van Rijnberk, plaatsvervangend voorzitter van de ondernemingsraad Albert Heijn

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 10