eppie award NOMINEER FEN COLLEGA1- cei» Nieuwe pensioenregeling De Tuinen en Jamm ri' 11 Aha NOMINEER EEN COLLEGA! - a I Met ingang van 2004 gaat Ahold over op een nieuwe pensioenregeling die gebaseerd is op middel loon. Daarover lees je meer in de informatiefol der die bij je thuis is bezorgd. Het middelloon zal vergezeld gaan van een prepensioenregeling Biarmee iedereen in de toekomst vanaf zijn 62ste kan stoppen met werken. Het is straks zelfs moge lijk om op 55-jarige leef tijd te stoppen met wer ken, maar daar moet je dan wel extra voor sparen. De nieuwe regeling komt tegemoet aan individuele De genomineerden: Cora van Duin (AH 1584, Den Haag), Barbara Rozemond (AH 1131, Schagen), Brenda van der Lans (AH 1123, Heemskerk), Arnold Landman (AH 1186, Castricum), Beppie Hernandez (AH 1082, Valkenswaard - zij is maar liefst vier keer genomineerd!), Ursula Klaver (AH 1463, Heemstede), Samira Arrab El-Karaz (AH 1197 Zwijndrecht), Bep Uithol (AH 1135, Haarlem), Margriet Agema (AH 1353, Haarlem), Wil Duynisveld (AH 1043, Wateringen), Jolanda Guitoneau (AH 1155, Hilversum) en Jean Heukensfeld (AH 1112, Amsterdam). En de winnaar is: Samira Arrab El-Karaz, caissière bij AH 1197, Zwijndrecht Reden: veel genomineerden worden vooral geroemd om hun collegialiteit, maar de Beppie Award is toch echt bedoeld voor de klantvriendelijkste medewerker. En dat zit keuzes en gewenste flexi biliteit. Dat levert veel mogelijkheden op. Teveel om hier op te noemen. Neem daarom de informa tiefolder goed door en bewaar hem. Na de zomer verschijnt er nog een tweede informatiefolder waarin staat hoe je kunt bijsparen. Dan komt ook extra informatie beschik baar over de Pensioen- planner. Dit is een handig hulpmiddel op internet om je eigen (pre)pensioen helemaal door te rekenen. Kijk ook eens op www.aholdpensioen- fonds.nl. 20 mei 2003 - Ahold maakt bekend dat er een definitieve overeenkomst is bereikt met het Amerikaanse beursgeno teerde NBIY over de overna me van Ahold’s natuurlijke drogisterijketen De Tuinen. De overnamesom bedraagt circa 16 miljoen euro. 4 juni 2003 - Ahold heeft de verkoop van dochteronder neming Jamin Winkelbedrijf BV bekendgemaakt. Via een zogeheten ‘management buy out’zal het huidige manage ment van Jamin de onder neming voortzetten als zelf standige onderneming. De overnamesom is niet bekend gemaakt. woord over. Daar waar nodig biedt zij een hel pende hand. Ze heeft haar eigen klantjes die per se bij haar willen afrekenen. En als ze vrij is, wordt er altijd naar haar gevraagd. Het gaat zelfs zo ver dat ze laatst door een klant is gevraagd of ze misschien naar het huwelijk van haar dochter wilde komen kijken; Samira was dan ook op het gemeentehuis te vinden. Hoe klantvriendelijk ben je dan???’ De nieuwe waarnemend CEO van Ahold, Anders Moberg, maakte vrijdag 13 juni kennis met Albert Heijn. Hij kreeg van directievoorzitter Dick Boer een rondlei ding door AH 1080 op het Amsterdamse Gelderlandplein. Lennart Easton, de plaatsvervangend supermarktmanager van AH 1080, stond Dick Boer bij in de rond leiding door de winkel. ‘Moberg maakte grapjes, groette medewerkers en stelde gerichte vragen,’ aldus Lennart. ‘Een sym pathieke man.’ Heb jij een collega die zo klantvriendelijk is dat hij of zij absoluut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niet te vermelden waarom juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha... Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. bij Samira wel snor. Genomineerd door: collega’s Petra van den Doel en Yvonne de Mie Wat schreven zij over Samira’s klantvriendelijk heid: ‘Samira is altijd vrolijk en is echt nooit chagrijnig. Voor iedere klant die haar kassa passeert, heeft ze een lach en een vriendelijk

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 11