ondertussen in Tring, tring! on I 10 Reageren kan altijd! 1 s Waar is onze ondernemingsraad mee bezig? Robert van de OR geeft uitleg. Met dank aan Daniël van Gool, lid van de ondernemingsraad Albert Heijn Tijdens de beldag die de OR op woensdag 11 juni hield, belden er zo’n 65 winkelmedewerkers om hun hart te luchten. Soms op eigen titel, vaak ook namens een groep collega’s. De OR had gehoopt dat er meer reacties zouden komen, maar kan zeker uit de voeten met de opmerkingen. Positieve reacties waren er met name over de oplossingen die de directie van Albert Heijn heeft aangedragen voor de gedu peerden van de GUB-regeling en het Vaste Klanten Fonds. Natuurlijk waren er ook de nodige opmerkingen. Bijvoorbeeld dat Blauw en alle bijkomende zaken zoals worpen, POSA en Refill veel te veel tijd vergen en dat dit ten koste gaat van de aandacht voor de klant. Verder werden er kritische noten gekraakt over de beperkte opleiding- en doorstromingsmoge- lijkheden. En er waren veel bellers die een concrete vraag had den. Bijvoorbeeld of je wel tien uur op een dag mag werken. Al met al heeft de OR dankzij de beldag genoeg concrete pun ten om voor te leggen aan de directie van Albert Heijn. ...werd Leontien van Moorsel, wieler kampioen en ambassadeur van CliniClowns, in een bijzondere avond jurk gefotografeerd doorglamourfoto- graaf Govert de Roos. Op verzoek van Albert Heijn is de jurk ontworpen door Jan Aarntzen. Het kunstobject bevat duizenden SIM-kaarten van AH Mobiel. De jurk wordt zondag 7 september geveild tijdens het CliniClowns Festijn in het Amstel Hotel en de opbrengst komt ten goede aan de CliniClowns. ...bezochten op zondag 25 mei naar schatting ruim tweeduizend bezoe kers de open dag van het distributie- .scheurden Armanda Viellevoye en Saskia van Boxstel van Edingburgh naar Edsel, om daar de narcissen velden van Albert Heijn te bewonde ren. De kassamedewerksters van AH 1297 in Breda hebben ditjaar namelijk de meeste veldnarcissen verkocht. In week 16 mochten zij daarom samen op reis naar Schotland. Helaas was vier uur voor hun komst net het laatste gele nar cisje geplukt. Wel konden ze de kleurige narcissen voor volgend jaar bewonderen. De eerste bloei wordt namelijk niet verkocht, het gaat alleen om de bollen, en die moeten eerst een jaar staan. Armanda: 'Roze, oranje, crème... veel mooier dan die gewone gele. Het lijkt ons geweldig als Albert Heijn die straks ook gaat verkopen.’ De beldag was een eenmalige actie om in een keer zoveel mogelijk reacties te verzamelen. Maar als medewerker van Albert Heijn kun je tijdens werkdagen natuurlijk altijd contact opnemen met de OR. Dus heb je werkgerelateerde vragen of opmerkingen? Bel, e-mail of fax dan naar de OR: Telelefoon: (075) 659 27 35 Fax: (075) 659 84 50 E-mail: ondernemingsraad-ah@ah.nl centrum. Medewerkers hadden vrienden en familie uitgenodigd om te laten zien waar ze werken. Het was groots aangepakt. Zo stonden er in de distributiehal onder andere een groot springkussen en kraam pjes met poffertjes, ijs en suiker spinnen. Op het buitenterrein wer den kinderen gefotografeerd in een vrachtwagencabine. Bij het afscheid kregen alle bezoekers een tas met lekkere dingetjes, zoals chocolade en cola, mee. En ’s avonds om elf uur was alles keurig opgeruimd en begon de nachtploeg weer... II

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 10