o9 I Focus op onze distributiecentra www.ah.nl/werk Waar is onze ondernemingsraad mee bezig? Robèrt van de OR geeft uitleg: 7. Apotheekservice P Mijn Aha-gevoel? 1 s ^1*.’ dat te beleggen in het AH Vaste Klanten Fonds. De ondernemingsraad overlegt met hen. In ieder geval is er geen sprake van een verplichte aflossing als ze het bedrijf verlaten.’ Met dank aan Hans Reurslag, lid van de ondernemingsraad Albert Heijn ‘We gaan de site-platforms van onze distributiecentra nieuw leven inblazen. Ruim één jaar geleden zijn we begonnen met die platforms. Het oorspronkelijke uitgangspunt: MT-leden, teamleiders en DC- medewerkers de gelegenheid geven om op een gestructureerde en professionele manier de ontwikkelingen van de distributiecentra te bespreken. Na ruim een halfjaar volgde er een evaluatie. De OR heeft naar aanleiding van de uitkomsten van die evaluatie aanbevelingen gedaan aan het managementteam van Albert Heijn Logistiek. En met succes: we kunnen binnenkort actief aan de slag met een nieuwe opzet voor de site-platforms. Zo heeft elk platform voortaan te maken met vaste agendapunten. Daarnaast komen er cursussen zodat leden actiever en professioneler aan de vergaderingen deel kunnen nemen. Op die manier willen we de medezeggenschap bij de DC’s op een hoger niveau tillen.’ ‘Het is mooi dat we ons Ahold-zusje Etos in deze tijd van dienst kunnen zijn met een “Etos medicijnservice” in onze winkels. Voor onszelf is het ook prima dat klanten hun recepten bij ons kunnen ophalen. Dat versterkt het gevoel dat je bij Albert Heijn voor al je dagelijkse boodschappen terechtkunt.’ ‘Ik ben blij dat we besloten hebben Aha op het huisadres te verspreiden: vanaf nummer 6 valt Aha bij iedereen op de deurmat. Dat vergroot de kans dat hij ook echt gelezen wordt. Noodzakelijk, want we hebben meer te vertellen dan ooit!’ Internet is een efficiënte en goedkope manier om nieuwe medewerkers te werven. Daarom is de internetsite www.ah.nl/werk in maart geheel ver nieuwd. Het is een zeer toegankelijke site gewor den waarop je virtueel door de wereld van Albert Heijn kunt surfen. Voor werkzoekenden is het een voudiger geworden om een vacature te zoeken. Het invoeren van een postcode laat alle beschik bare vacatures in de (nabije) omgeving zien. Tijdens de komende zomerperiode zal de site uiteraard worden ingezet om vakantiekrachten te werven. 'fkïT’7'

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 7