Dichter op de AGF-afdeling I i 3 Aha ALS IK KON Meer info op www.arnoutteppema.myweb.nl Copyright: Arnout Teppema Dubbelleven Arnout Teppema (36) werkt op de AGF-afdeling van AH 1550 in Roosendaal. Daarnaast is hij een fervent dichter. De afgelopen tien jaar heeft hij honderden zielenroerselen aan het papier toevertrouwd. Hij gaf in eigen beheer twee dichtbundels uit: Het wordt tijd dat iemand mij verwent en Tijd? Geen tijd! Beide bundels zijn in een oplage van ongeveer 300 Toon Hermans is zijn grote voorbeeld. Voor de rest leest Arnout nauwelijks boeken. Hij is nu bijvoorbeeld al een jaar bezig in Silence of the Lambs. Schrijven doet hij des temeer. Want als het leven even tegenzit, grijpt hij onmiddellijk naar zijn pen en slaat hij aan het dichten. ‘Als ik kon schrijven Wat ik in mijn hart voel Zou ik weer gaan schrijven En je zou weten wat ik bedoel’ ‘Als ik kon vliegen Zoals Ik in mijn dromen doe Zou ik weer gaan dromen En kom ik vliegend naar je toe’ exemplaren gedrukt en bevatten een selectie van zijn beste gedichten. Arnout: ‘Mijn eerste gedicht schreef ik in 1992. En sinds die tijd hou ik een soort dag boek bij van mijn emoties. Soms krijg ik ook inspiratie tijdens mijn werk bij Albert Heijn. Aan een pauze heb ik in principe genoeg. Want als ik een idee heb, staat het vaak bin nen drie minuten op papier.’ Momenteel staat het dichten op een laag pit je. Vorig jaar heeft Arnout namelijk de liefde van zijn leven ontmoet. En als hij gelukkig is, ziet hij geen dringende noodzaak om zijn gedachten op papier te zetten. ‘Als ik kon liefhebben Zoals ik zo vaak mensen zie Zou ik weer gaan leven En weten met wie’

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 3