BIG BLUE BIET PARTYTIME! G PPEN MAAR cn OPROEP AH 1346: DE KNUSTE 9 Aha ■i ■i BB Mark van Vogelpoel (28) is vier maanden super marktmanager in opleiding in de Jan van Scorelstraat. Hij kent al een groot deel van zijn vaste klanten. ‘Het is hier zo knus, als iemand boodschappen doet, kom je 'm al snel twee of drie keer tegen. Het is een echte buurtwinkel. Ondanks de beperkte ruimte die we hebben, staat er wel een koffieapparaat in de winkel. Dat waarderen de klanten.' Al die knusheid heeft ook zo zijn nadelen. Het magazijn onder de win kel is zo laag dat er dat er geen containers van Albert Heijn in passen. Van Vogelpoel: 'Alles went hoor, we laden de spullen met z'n allen over in bakken.’ De trots van de winkel zijn de originele gouden letters aan de gevel. Daar weet oud- supermarktmanagerTheo Raazing (73), die nog altijd boven de winkel woont, meer van.‘In 1944 is de supermarkt in dit pand gekomen. En vol gens mij hangen die letters er vanaf 1950. Helaas zijn de neonbuisjes binnenin kapot; ze worden nu verlicht met schijnwerpers. Maar het houdt z’n charme. Weet u: dit is echt een dot van een winkeltje. En dit tentje draait een enorme omzet voor het aantal vierkante meters dat we hier hebben. Het is echt dé supermarkt van Utrecht. Toen ik nog supermarktmanager was, kon ik zo met de trap vanuit mijn huis de winkel in. Heerlijk, was het. Ik mis het nog iedere dag.’ De winkel vernieuwd? Een bijzondere activiteit voor klanten of medewerkers? Een jubileum van een distributiecentrum? In Hart van de Zaak lees je over bijzondere (lokale) gebeurtenissen bij Albert Heijn. Heb je ook een idee voor een bericht? Laat het ons weten. Mail je onderwerp naar Taart is tegenwoordig taboe in AH 1127 in De Lier. Want daar doen twintig medewerkers namelijk mee met het Big Blue Diet. Supermarkt manager Mariolieke Emmerich is de initiatiefneemster: ‘Ik kwam eigenlijk op het idee omdat ik zelf wilde afvallen, en er bleek meer animo voor te zijn. Er komt nog een “gezondheidsmanager" om ons te helpen met een dieet- ^|hema. Ook gaan we samen sporten. Een goede manier om het ziekteverzuim terug te dringen. Inmiddels zijn we een maand bezig en zijn we met z’n twintigen al zeker 22 kilo kwijt.’ Wie: Ruud Koster (51), opleidingscoördinator in DC Zaandam (op de foto in rood overhemd). Wat: nepvliegjes maken voor zijn passie: vliegvissen. Hij fabriceert van geitenhaar en schapenwol allerhande insecten, libelles, waterkevers en meivliegen, die hij als aas voor het vissen gebruikt. Waar: in de garage van een clubgenoot van de ‘Hoornse Fly Hoppers’. Hoe: met geestverwanten onder het genot van een biertje honderduit praten over nieuwe patronen, nieuwe technieken en andere interessante feiten over vliegvissen. Eindelijk mensen die hem begrijpen! Wat doe jij voor spannende dingen op vrijdagavond? Laat het de redactie weten en mail naar aha-magazine@ah.nl aha-magazine@ah.nl De 84-jarige mevrouw Seunninga mag een jaar lang gratis bood schappen doen bij Albert Heijn. Zij heeft namelijk de hoofdprijs gewonnen van de herfstloterij 2002 van het KWF (Koningin Wilhelmina Fonds) voor de Nederlandse Kankerbestrijding. Supermarktmanager Eppo Ruzius overhandigde de prijs op 13 februari in AH 1069 te Emmen. Dat is de winkel waar mevrouw Seunninga een jaar lang elke week op kosten van Albert Heijn voor honderd euro boodschappen mag doen. Albert Heijn heeft afgelopen maand ook de lentecollecte van het KWF ondersteund. Plaats: Utrecht Bouwjaar: 1928 Oppervlakte: 185 m2 Aantal medewerkers: 35

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 13