G EVEN bijpraten 09 Ahold 7 Aha Elke maand praten we bij met Dick Boer, directievoorzitter Albert Heijn, over de dingen die ons bedrijf aangaan en bezighouden. cd» 2. Vaste Klanten Fonds 3. Pensioenen 5. Aan de slag 6. Trots 4. Afspraak is afspraak 1. Ahold Ife, - 1 4* 4 r ‘Ken je klant middelen bij Stichting Ahold Pensioenfonds om de opgebouwde pensioenrechten van de medewerkers en pensioenen van onze huidi ge gepensioneerden te dekken. een prettige sfeer dan voelen klanten zich thuis bij hun Appie.’ ‘De koersval van Ahold heeft voor velen directe gevolgen. Alle deelnemers aan het AH Vaste Klanten Fonds, klanten en medewer kers, voelen het in hun portemonnee. Ik kan niet in de toekomst kijken maar ik hoop dat de resterende looptijd van de units ruimte geeft aan Ahold en de beurs om te werken aan het herstellen van de schade.’ ‘Op dit moment zijn er voldoende financiële ‘Wat er ook gebeurt met Ahold, wij blijven de service-supermarkt die zijn klanten in de watten legt. Ook in economisch minder goe de tijden. We zijn koopman en kennen onze klanten. We hebben motiveerde en betrokken medewerkers. Wanneer we ervoor zorgen dat we elke dag een goede winkel neerzetten met ‘Ik heb een groot geloof in dit bedrijf. In een tijd dat iedereen de mond vol heeft over Ahold en een prijzenslag tussen supermark ten, werken wij aan Blauw in de winkels: optimale service en beste kwaliteit, dus. Ik ben trots op de pluim die de Consumentenbond ons heeft gegeven voor de transparantie in onze productieketen. En als klap op de vuurpijl zijn alle distributie centra na een jaar van voorbereiden al na een audit door Lloyds HACCP gecertificeerd. Dat kunnen onze concurrenten niet zeggen.’ 5 l ‘Hoe kunnen we klanten in deze tijd het gevoel geven dat zij bij ons aan het goede adres zijn? Door ons harder dan ooit voor hen in te spannen. Bij ons geldt: afspraak is afspraak. We kunnen ons geen fouten veroor loven. Daar hebben klanten meteen last van. Dus als we werkelijk de nummer 1 zijn in Vers, dan zorgen wij ervoor dat het hele pro ces optimaal loopt. Dan hebben we de voor deligste witlof en dan ligt die witlof op het juiste moment in grote hoeveelheden in de winkel.’ ‘We zijn allemaal geschrokken door de gebeurtenissen rond Ahold. In een tijd als deze moeten we als Albert Heijn stevig in onze schoenen staan. We hebben een prachti gs onderneming die staat of valt met de men- "n die er werken. Laten we nu vooral dat doen waar we goed in zijn: wensen van klan ten vervullen en laten zien dat we trots zijn op ons bedrijf. Albert Heijn blijft de beste supermarkt van Nederland. In 115 jaar heb ben we een krachtig merk gebouwd. Klanten weten dat ze voor de beste kwaliteit en service bij ons moeten zijn.’ juist nu’ BV- 'V

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 7