DEEËN IN DE AANBIEDING! OPROEP AH 1566: DE ‘BLAUWSTE* 2003 5 9 Aha WAT DOE JIJ OP VRIJDAGAVOND? tragk I aha-magazine@ah.nl Verankering van Track met behulp van een jaarkalender met activiteiten. Maar ook wil dere ideeën als een Track-café waar je met collega's kunt bijpraten of eenTrack-muse- umpje. Dit zijn enkele opmerkelijke ideeën om Keep on Track levend te houden in het Landelijk Verscentrum Nieuwegein. Dit DC loopt voorop met Track. Begin februari was er een speciale beleidsdag waar alle leidingge venden en de ‘culture club’ als ware markt- koopmannen en -vrouwen hun gedachtegoed ‘verkochten'. Geen overbodige luxe, want in de loop van dit jaar zal het accent van Keep on Track meer verschuiven naar initiatieven van Wat doe jij voor spannende dingen op vrijdagavond? Laat het de redactie weten en mail naar aha-magazine@ah.nl de distributiecentra zelf. Teamleider Fenno Munneke: ‘Ik vond de opzet uitdagend. En dat merkte je ook aan de presentaties. Vanuit brainstormsessies werden we begeleid tot concrete voorstellen. Zo was er een voorstel om maandelijks binnen het LVC een discussie te organiseren in de vorm van het “Het Lagerhuis”. Ook origineel was het plan om een Track-reporter door het LVC te laten lopen om collega's te interviewen en daar maande lijks verslag van te doen.’ Er zijn inmiddels afspraken gemaakt over welke ideeën Nieuwegein zelf oppakt en welke verder vorm krijgen voor heel Logistiek. Plaats: Overveen Bouwjaar: 1936, in 1998 ingrijpend verbouwd Officieel geopend: 21 juni 1990 Oppervlakte: ruim 1500 m2 Aantal medewerkers: 70 We gaan even terug naar de zomer van 1990. De ijzeren blauwe deuren van de pas geopende AH 1566 zwaaien open en een man stuift naar binnen. ‘Waar moet ik zijn voor een aangifte. Mijn fiets is gestolen!' roept hij. Niet wetende dat het voormalige politiebureau inmiddels heeft plaatsgemaakt voor een Albert Heijn-win- kel. En zo blijft blauw een constante factor voor het mooie pand in Overveen. Toenmalig supermarktmanager Hoogendoorn koestert goede herinneringen aan de begintijd. Hij vertelt trots: ‘Ik heb de winkel samen met de burgemeester en de heer Albert Heijn officieel geopend. Het is een prachtgebouw in een rijke buurt.' Het vroegere politiepand is in de stijl van de Amsterdamse School gebouwd. En dat is met name te zien aan de strakke glas-in-lood- ramen. Onder het gebouw ligt een enorme schietkelder. En op de plek waar nu de diep vriescellen staan, werden voorheen de arres tanten opgesloten. Opvallend detail: één cel is nog ongeschonden en dient tegenwoordig als opleidingskamertje... De winkel vernieuwd? Een bijzondere activiteit voor klanten of medewerkers? Een jubileum van een distributiecentrum? In Hart van de Zaak lees je over bijzondere (lokale) gebeurtenissen bij Albert Heijn. Heb je ook een idee voor een bericht? Laat het ons weten. Mail je onderwerp naar Wië: Shirley Ang (20), verkoper in AH 5606 Rotterdam, heeft in de winkel de bijnaam party-animal, omdat ze zelfs doordeweeks tot vier uur 's ochtends in de Rotterdamse discotheken uit haar dak gaat. Wat: tequilla drinken met haar uit- gaansvriendin Lindsy. Waar: de Baja Beach Club in Rotterdam. Hoe: eerst even aanpappen met de uitsmijter, want voor de Baja moet je officieel 21 zijn om binnen te komen. Even de charmes in de strijd, dus. Dan rechtdoor naar barkeeper Joel, vaste klant bij AH 5606, die de dames van mixjes voorziet. LkJ O g CU o

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 13