‘Het is erg commercieel geworden’ VRAI I1IJ3IIW4Ü NIEUWS UIT HET L Aha 8 2 rii»*" Als een klant een verzoek of kla medewerkers die sinds week 5( kaartje. Binnen drie dagen won teruggebeld door de superman onderdeel van Blauw. Omdat AF 39 proefwinkels was, werkt Ger de klantenkaartjes. 1. Kun je alle klachten oplossei moetje heel duidelijk in zijn, werken natuurlijk averechts, het echt dat we hun klachten serieus nemen. In driekwart alleen het feit datje terugbel 2. Kost het terugbellen niet vee 'In het begin wel. Toen was il uur per week bezig met het ti van klanten. Nu kost het me deld een uurtje per week.’ 3. Nog vrolijke babbelaars aan ‘Ja. Eén keer kostte een vrij mij veertig minuten. De vrou' toen: "Wacht even, mijn mar spreken”. En na een heel vei dochter ook nog aan de lijn. over ging? Over de kleur van Achteraf moest ik er wel om I 01/02 Dhr. P. Timmerman Allround magazijnmedewerker, DC Zaandam Vijftien jaar was Carla Bouman, toen ze bij Albert Heijn kwam werken. Ze is nu 55 en vierde onlangs haar veertigjarig jubi leum bij AH 1032 Arnhem. ‘Wat ik allemaal niet heb meege maakt in die veertig jaar... daar hebben de jonge mensen van van daag de dag geen wéét van. Als ze nu iets met hun handjes moeten doen zijn ze al moe. Maar wij wis ten vroeger niet beter. Hele colli’s moesten wij met de hand lossen en tellen. Zelf suikerzakken vul len, boodschappen bezorgen, noem maar op. Aanpakken moest je. En toch was het ook een hele gezellige tijd. Het was echt “ouwe jongens krentenbrood” bij Albert Heijn. Dat mis ik nu weleens. Als ik heel eerlijk ben, vind ik het de laatste jaren erg commercieel geworden. Alles draait om omzet, bezuinigingen en cijfertjes. Er mag best iets meer voor de men sen worden gedaan. Van hen moet je het toch hebben?! Maar mis schien ben ik daar wel een beetje ouderwets in. Ik heb jarenlang bij de vleeswaren gestaan. Tegenwoordig is dat een kwestie van snijden en in de vitri ne leggen, maar vroeger was dat nog heel klantgericht. Nu zit ik al weer heel lang achter de kassa. Dat is het eindpunt van de winkel, als 06/02 Mevr. M. van Schaik Verkoopster AH 1159, Meppel de klant daar slecht behandeld wordt, zie je ’m nooit meer terug. Maar daar hoeven ze bij mij niet bang voor te zijn. Ik weet klanten heel goed aan mij te binden. Bij mijn kassa is het een sociaal gebeuren. Klanten vertrouwen me, schieten me altijd aan in de winkel om iets te vragen. Toen ik veertig jaar bij Albert Heijn was, stonden er ook van klanten ver schillende kaarten en bossen bloemen bij mijn kassa.’ 06/02 Dhr. A.G.H. Peters Supermarktmanager AH 1085, Doetinchem (vervolg)

Personeelsbladen | 2003 | | pagina 10