PARTYTIME! UUINKELORGANISATIE VIERKANT ACHTER RLAUW cn cn 11 OPROEP AH 1314: DE ‘AMSTERDAMSTE’ I cl 0j| 13 Aha WAT DOE JIJ OP VRIJDAGAVOND? Wat doe jij voor spannende dingen op vrijdagavond? Laat het de redactie weten en mail naar aha-magazine@ah.nl Wie: Lies Luttjeboer (rechts op de foto) en een aantal collega’s van AH 1227 in Enschede. Lies behoort met haar 38 jaar tot de oudsten van de groep en was in geen jaren in een discotheek geweest. Wat: Laten zien dat ze in Twente ook feest kunnen vieren. Waar: Discotheek Aspen Valley in Enschede. Hoe: Eerst de portier ompraten omdat die een scholierenpas wil zien, daarna lekker swingen, even een drankje drinken in de blokhut, hangen aan de elke Blauwe module in de winkels hangen. Inmiddels is Blauw al bijna twaalf weken in vol le gang. De modules zijn goed opgepakt en iedereen heeft hard gewerkt. Er is een goede basis gelegd voor de verdere ontwikkeling van Blauw. Om ervoor te zorgen dat de kwaliteit gewaarborgd blijft, is er besloten om de module ‘aandacht voor kwaliteit van werken’ te verschuiven. Die module begint niet in week 50 maar in de tweede week van 2003. Oppervlakte: 488 vierkante meter Aantal medewerkers: 40 Een monumentenpandje (paardenstallen uit de Gouden Eeuw) in hartje Amsterdam: AH 1314 op de Nieuwmarkt. Zowel buiten als binnen is het pand een echte blikvanger met een fraai hals geveltje, een houten toegangsdeur in plaats van een elektrische schuifdeur en binnen schitteren de plafondbogen. ‘Een zeer bijzondere sfeer,' zegt VM Danny Kraakman. ‘Amsterdamser kan niet, volgens mij. Aan de ene kant zien we hier de yup pen die in de buurt een duur pandje hebben gekocht, aan de andere kant de onvervalste "echte” Amsterdammers die hier al hun hele leven komen.' Vlak om de hoek beginnen de Wallen. Dat betekent dat niet alleen veel toeris ten, maar ook de dames zelf hier regelmatig boodschappen komen doen. Vooral de papieren zakdoekjes lopen hard... Ook zwervers en junks zijn er elke dag wel te vinden, 's Ochtends wordt eerst bier verkocht, daarna pas een croissantje. Gewoon een hartstikke gezellige winkel. Het enige onhandige is dat je drie treden af moet om naar binnen te kunnen. Maar ja, de meesten vinden dat eigenlijk wel zo charmant.' De winkel vernieuwd? Een bijzondere activiteit voor klanten of medewerkers? Een jubileum van een distributiecentrum? In Hart van de Zaak lees je over bijzondere (lokale) gebeurtenissen bij Albert Heijn. Heb je ook een idee voor een bericht? Laat het ons weten. Mail je onderwerp naar aha-magazine@ah.nl. De kaderleden van onze winkelorgani- satie hebben zich bij de start van Blauw creatief uitgeleefd. Tijdens het kader-event hebben zij tientallen kubussen beschilderd en beplakt met ‘blauwe’ beelden. En dat is niet onopgemerkt gebleven. De kubussen hebben twee weken in de ontvangsthal van het hoofd kantoor gestaan. Ook zijn de vierkante kunst werken gefotografeerd om ze te kunnen ^Paeelden op de posters die aan het begin van befaamde draaibar en vervolgens op huis aangaan terwijl de portier Lies nog even naroept: ‘En mevrouw, was het leuk?’

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 17