T 4 .1 O) Sü ROMANTISCH In een sfeervol verduisterde woonkamer is een vlammetje van een theelichtje nau welijks te onderscheiden van een vlam van een statige kaars. In de stereo een toepasselijk cd’tje (Zet een kaars voor je raam vannacht van Rob de Nijs of Candle in the wind van Elton John) en weg-zwijmelen maar. BIG BUSINESS Jaarlijks gaan er miljoenen euro’s om in de verkoop van kaarsen en theelichtjes. PRAKTISCH Een theelichtje is met name handig door het aluminium bakje. Je hebt geen dure kandelaar nodig. Geen gedoe met lekkend kaarsvet. En als het theelichtje opgebrand is, pak je gewoon een nieuwe uit de familieverpakking met honderd stuks. Vroeger gebruikten onze klanten ze hoofdzakelijk om thee warm te houden. Die tijd is voorbij. Tegenwoordig worden theelichtjes massaal ingezet om een warme sfeer in de huiskamer te creëren. waarom theelichtjes zo populair zijn. Aha 10 1 4' Vooral in deze donkere decembermaand zijn ze niet aan te slepen. Zeven antwoorden op de vraag g MADE IN EUROPE Met narfövoor de kerstperiode GEUREN Theelichtjes die lekkere geuren verspreiden zijn in opmars. Behalve goedlopende geuren als citroen, sinaasappel en appel komen er nu ook geuren die de gemoedsrust positief beïnvloeden, zoals lavendel. o En die markt groeit nog steeds. En dan te bedenken dat bijna de helft van alle kaarsen en theelichtjes bij Albert Heijn gekocht worden. Niet zo gek dus dat thee lichtjes onze volledige aandacht hebben. slaan klanten dozen tegelijk in. Daarbij iffezen ze massaal en bewust voor theelichtjes van Albert Heijn^Die theelichtjes betrekt Albert Heijn uit Europa en niet zoals veel concurrenten uit het Verre Oosten. De kwaliteit van de theelichten uit Europa is veel hoger; ze blijven langer branden en geven geen roet af. I Theelicht in de

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 10