i I f ■I ‘Ons hele gezin werkt bij Blauw bloed: familie Van Veldhuizen JL d Aha 1 ROBERTO (30): 'Albert Heijn is de belangrijkste van onze drie formules. Dat komt door de grootte, de omzet en de hoeveelheid medewerkers. Maar ook omdat mijn hart daar ligt. Begrijp me niet verkeerd: Gall Gall en Etos vullen Albert Heijn uitstekend aan.’ ELLY(56): ‘Mireille, Emily en Roberto zijn allemaal binnen één week jarig. Dat hebben we vorig jaar op één dag met een speciaal feestgevierd: “Proefde nacht’’, in een grote tent hadden we schappen met chips en drank neergezet. En we lie pen in Albert Heijn-kleding rond!’ Roberto en dochter Emily. Inmiddels zijn zij ook mede-eigenaars van de winkels in Burgh-Haamstede. Moeder Elly doet voor beide vestigingen administratief werk. Ook dochter Mireille is geïnfecteerd met het AH-virus; zij werkt als opleidingsadviseur op het hoofd kantoor van Albert Heijn in Zaandam. Ken jij ook een blauwe familie? Laat het ons even weten via aha-magazine@ah.nl Ondernemen zit de familie Van Veldhuizen in het blauwe bloed. Het hele gezin is verknocht aan Albert Heijn. Of liever gezegd: aan Ahold. Want naast de twee Albert Heijn-winkels in Burgh- Haamstede en Bruinisse heeft de familie in beide plaatsen ook franchisevestigingen van Gall Gall en Etos. In 1998 verkocht vader Hans zijn winkels in Bruinisse aan zoon MIREILLE (33): 'Voor mijn werk krijg ik nuttige informatie van mijn familieleden. Zo geven ze me af en toe feedback over opleidingsmateri- aal dat ik maak. En ik houd ze bijvoorbeeld op de hoogte van Blauw.' HANS (61): ‘Roberto en Emily willen alle winkels van ons overnemen. We waren het erover eens dat ze zich eerst maar eens in drie winkels moesten waarmaken. Sinds begin dit jaar zijn ze ook mede- eigenaarvan de winkels in Burgh-Haam stede.' EMILY (31): Ik denk niet dat ik ooit een conflict met mijn broer krijg. Maar goedje weet nooit. Daarom hebben we een stichting opgericht. Hierin zit een derde, onaf hankelijk persoon met stemrecht. En die stem kan door slaggevend zijn.’

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 2