TRACK TO THE FUTURE cn i AH 1275: DE MODERNSTE B OPROEP b. AHOLD GLOBAL PROMOTION AWARD 2002 I 9 Aha WAT DOE JIJ OP VRIJDAGAVOND? i aha-magazine@ah.nl Wat doe jij voor spannende dingen op vrijdagavond? Laat het de redactie weten en mail naar aha-magazine@ah.nl vrienden/collega’s Roy, Matthijs en ;s te vinden. i. Uiteraard met een lei Vijfentwintig grote AH-filialen deden dit jaar mee aan de voorronde voor de Ahold Global Promotion Award 2002. Voor de gelegenheid mochten zij zich tijdens het afgelopen Bonus festival flink uitleven. AH 1516 in Purmerend haal de de hoogste actie-omzet, had fantastische dis plays en een goede teamspirit. Ook haalde ze het Guinness Book of Records met de langste tom- pouce ter wereld. Daarom won dit filiaal 2000 dollar tijdens de prijsuitreiking op 23 oktober in Plaats Almere Bouwjaar 1993 Oppervlakte 2200 vierkante meter Aantal medewerkers: 190 Almere, de relatief jonge gemeente in de nog prille provincie Flevoland, staat bol van de archi tectonische hoogstandjes. Onder het ambitieuze motto ‘het oog wil ook wat’ ontstond op dit voor malige poldergebied een nieuwe, ultramoderne stad. Het zal daarom niemand verbazen dat wij juist hier, in het centrum van de wijk Almere Buiten, het modernste Albert Heijn-pand vonden. Omdat het pand al negen jaar geleden werd opgeleverd, is supermarktmanager Bob Roeten enigszins verrast dat we zijn filiaal hebben uitge kozen. Maar ook hij vindt de buitenkant van het pand nog steeds opvallend. ‘Boven de entree van de winkel torent een betonnen muur van twee woonlagen hoog. Die muur is aangepast aan de hoogte van de flat ernaast. Omdat we aan het Globeplein zitten, is in die muur een gat gemaakt dat een globe voorstelt. Op advies van de archi tect staan de condensoren niet zoals gebruike lijk op het dak, maar achter het pand op de grond. Verder bestaat het pand voor een aanzien lijk deel uit hout en glas. Dat zorgt voor een eigentijds en eigenwijs karakter.’ Oe winkel vernieuwd? Een bijzondere activiteit voor klanten of medewerkers? Een jubileum van een distributiecentrum? In Hart van de Zaak lees je over bijzondere (lokale) gebeurtenissen bij Albert Heijn. Heb je ook een idee voor een bericht? Laat het ons weten. Mail je onderwerp naar trekken op de dansvloer tot een 'an zijn ze de volgende dag net laar als ze om 10 uur aan de Veertien trotse winnaars kregen medio september de eerste Logistieke Awards uitgereikt. Dat gebeurde tijdens een tweedaagse bijeenkomst in Vaals. Alle leidinggevenden bin nen logistiek waren daar aanwezig om de ont- wikkelingen binnen Albert Heijn en Logistiek Q te bespreken, en stil te staan bij de voortgang a van Keep on Track. De Logistieke Awards heb ben namen die symbool staan voor zaken die belangrijk zijn voor een goede bedrijfsvoering en -cultuur. Bijvoorbeeld: Safety first, Hand op de knip, Klant is koning, Rots in de branding, .espect voor elkaar en de Power of people Track-award. Kunstenaars Monique Vogelsang en John Stoel hebben de symbolen op artistieke wijze uitgebeeld. Om je een idee te geven: voor de Track-award fotografeerden zij een aantal autobanden. Volgend jaar zijn er weer Logistieke Awards te verdelen. Ze moeten natuurlijk nog wel even verdiend worden. Afcooi. Supermarktmanager Wies Hendriks neemt het in januari op tegen collega’s van Ahold- ondernemingen uit de hele wereld. Zijn doel: de Global Promotion Award 2002 bemachtigen. Voor de overige winkels is er een vergelijkbare wedstrijd die gekoppeld is aan de Expeditie Blauwe Wereld. Later dit jaar wordt hiervoor ook een geldprijs uitgereikt. I1A Frank

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 13