Inleven in de klant is belangrijker dan ooit lie u)il oJÜJjd lewafittit lie u)bl howl wl bootke^f)^ d/M Sterk merk Vijf winkelformules 5. Albert Heijn XL Voor klanten die van boodschappen doen een ontdekkingstocht willen maken. Zij kunnen hier met of zonder hun kinderen op hun gemak genieten. 2 Onze klanten zijn de afgelopen twintig jaar volkomen anders gaan leven. Op verschillende momenten in de week hebben ze behoefte aan verschillende manieren van boodschappen doen. Als grootste supermarktketen van Nederland spelen we daar natuurlijk op in. Dat heb je kunnen lezen in het blauwe boekje; wij willen de wensen van de klanten altijd en overal vervullen. Niet alleen door met vijf verschillende winkelformules te werken en gebruik te maken van geavanceerde computerprogramma’s. Maar ook door met z'n allen alles zo goed moge lijk te organiseren en de klant centraal te stellen. Voor de nodige ondersteuning start het hoofdkantoor dit najaar met een nieuwe com merciële organisatie. Een aantal teams gaat ervoor zorgen dat de winkelformules straks staan als een huis. Soms willen onze klanten snel boodschappen doen. En op andere dagen willen ze juist uitgebreid in de winkel rondsnuffelen. Om ervoor te zorgen dat onze klanten op elk moment van de dag bij ons terecht kunnen, werken we tegenwoordig met vijf winkelformules: 1. E-commerce Albert.nl De on line-winkel van Ahold en www.ah.nl zijn er voor klanten die zelf geen boodschappen willen of kunnen doen maar die wel alles in huis willen halen. 2. AH to go De gemakswinkel voor mensen onderweg. Als klanten even geen tijd en zin hebben om uitgebreid boodschappen te doen en te koken. 3. De buurtwinkel Voor de dagelijkse boodschappen en een praatje Albert Heijn heeft een goede naam. Onze klanten weten dat ze op elk moment van de dag bij ons terechtkunnen voor een goede sfeer, de nodige inspiratie, een breed assor timent en goede producten. Daar vertrouwen ze op. En dat willen we zo houden. Vandaar dat het hoofdkantoor een merk-team in het leven heeft geroepen. Dit team gaat ervoor zorgen dat Albert Heijn ook in de toekomst een sterk merk blijft. Want ons merk zegt immers wie we zijn, waar we voor staan en wat we in de levens van mensen willen betekenen. met de mensen in de buurt 4. De wijkwinkel De supermarkt zoals klanten die nu kennen. Hier vinden zij het complete assortiment voor dagelijkse én wekelijkse boodschappen. Het formule-team zorgt ervoor dat de vijf winkelformules zich nog meer toespitsen op de wensen van onze klanten. Op zo’n manier, dat ze herkenbaar blijven als onderdeel van Albert Heijn.

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 20