V r P Keep on Track brengt reuring in distributiecentra I I 5 Nieuwsgierig zijn, kan zo z’n voordelen hebben: je bent meer betrokken bij je werk en geïnteresseerd in je collega’s. Je groeit in ervaring en ziet meer kansen. Daarom is het vijfde thema van Keep on Track: ‘Wij zijn nieuwsgierig’. 13 Aha Een voorproefje Hoezo hieuwsgïerïg pech onderweg. Halverwege de reis hield de motor ermee op. De trailer werd weggesleept door een andere vrachtwagen. Dat hoort er ook bij. Chauffeurs maken soms werkdagen van meer dan twaalf uur. Wat mij nog meer verbaasde? Het DC in Pijnacker. Dat distri- Magazijnmedewerker Ronald Verhoef van het LVC in Nieuwegein nam onlangs alvast een voorproefje op het nieuwe Keep on Track-the- ma. Hij was nieuwsgierig naar de weg die een rollie aflegt van de achterdeur van het LVC tot het magazijn van een winkel. Dus reed hij een dagje mee met een chauffeur. Ronald: ‘Wel ver moeiend hoor! De chauffeur sjouwde alles zelf zodat er niet per ongeluk verkeerde colli’s bij de winkel afgeleverd werden. En we kregen butiecentrum is echt enorm! Alleen al het Retourencentrum is even groot als ons hele LVC. Het was een leuke, leerzame dag. Als ik nu een order verzamel, zie ik de weg die daar na volgt al voor me.’ Keep on Track moet ervoor zorgen dat mede werkers van de distributiecentra fluitend naar het werk gaan. Meer interesse voor elkaar en het werk, betere doorgroeimogelijkheden en leidinggevenden die vaker een kijkje komen nemen op de werkvloer. Het nieuwe Keep on Track-thema is ‘Wij zijn nieuwsgierig’. Medewerkers krijgen antwoord vragen over het werk. Hoe wordt bier jffiaakt? Wat zijn mijn toekomstmogelijkhe den? Of hoe werken andere DC’s? Elke DC- medewerker kan een vraag stellen waarop de leiding van het DC antwoord geeft. En als bepaalde vragen echt leven, organiseert het DC zelfs een leuke excursie, interessante rond leiding of bijeenkomst. Want zelf ergens een kijkje nemen, is nog altijd de beste manier om je nieuwsgierigheid te bevredigen. S

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 17