I ‘Straks heb ik zeeën van vrije tijd’ VRJ IllJsJIIOTH NIEUWS UIT HET L Aha 8 MMRMMHli 2 Taco Vader, parttimer bij AH 1 deed afgelopen juli mee aan Wiskunde Olympiade. Hij veri samen met vijf andere Neder Glasgow. Helaas viel hij niet i volgend jaar mag hij herkans Hebben we hier te maken met wel mee hoor, ik ben geen r op z’n kamertje wiskundige deert. Op de Olympiade zag draaide” types lopen. De Cl bijvoorbeeld. Zij trainen van dag en winnen dus ook altij Wiskunde Olympiade. Wat mo stellen? ‘Je zit met 500 dee me zaal en maakt opdracht Je moet stellingen bewijzen de antwoorden, maar om h gekomen bent. Als je een o bleem werkt, lever je al sne Een bijna overbodige vraag: w ‘Wis- en natuurkunde. Wan studeren, lijkt me wat kaal, ik er precies mee wil doen, ieder geval geen leraar.’ Verkoper Frida Piet-ter Velde (61) neemt na 12,5 jaar afscheid van haar collega’s bij AH 1170 in Badhoevedorp. Omdat Frida met de VUT gaat, kreeg zij van Albert Heijn de cursus ‘Pensioen in zicht’ aangeboden. 31/10 Mevrouw M. Wisse-Feldman Verkoper AH 1131, Schagen Jubileum wordt in besloten kring gevierd 31/10 Dhr. F.H. de Rooij Verkoopspecialist Delicatesse AH 1146, Amsterdam 28/10 Mevr. G.A. Zernitz Caissière AH 1209, Nunspeet Jubileum wordt in besloten kring gevierd 01/11 Dhr. S.Verloo Verkoper AH 1128, Vught Jubileum wordt in besloten kring gevierd 07/11 Dhr. FJ.F.M. Pennings Verkoopmanager AH 1277, Capelle a/d IJssel 01/11 Mevr. M.H. Robers-Bodde Caissière AH1227, Enschede 31/10 Dhr. A.C.A. Jansen Teamleider Retourencentrum DC Tilburg Jubileum wordt donderdag 31 okto ber gevierd steeds meer andere klusjes doen. Even helpen achter de kassa, kantinewerk en soms een beetje adminis tratie. Natuurlijk ga ik ook mijn collega’s missen. Nee, ik heb niets om over te mopperen. Ik heb het 12,5 jaar gewoon erg naar mijn zin gehad bij Albert Heijn.’ 10/11 Mevr. A.P. van Es Postagentschapmedewerkster AH 1521, Tilburg 07/11 Mevr. MJ.J. Staps Verkoper AH 1305, Goirle Viering jubileum wordt t.z.t. bekend gemaakt 07/11 Dhr. F.M. Compeer Verkoper AH 1037, Rijswijk 07/11 Mevr. L.A. Weijdema Verkoper AH 1007, Breda Jubileum wordt zaterdag 9 novem ber gevierd 31/10 Dhr. AJJ. Witlox Verkoopspecialist AH1521, Tilburg 29/10 Dhr. P.AJ. Bisschop Winkelautomatiseringsspecialist HK, Zaandam 31/10 Mevr. L.H.M. Wennekes- Jeurissen Verkoper AH 1074, Brunssum ‘Tijdens de cursus zaten we een week in het Victoriahotel in Bergen aan Zee. Iedereen mocht zijn of haar partner meenemen. Met nog negen andere stellen hebben we de week doorgebracht. Toevallig zaten er nog drie andere Albert Heijners bij. Het was goed om alvast over de VUT na te denken. Als je stopt met werken, mis je toch de structuur in je dag. We hebben het uitgebreid gehad over hoe je die zeeën van vrije tijd straks kunt benutten. Na die ochtendsessies gingen we ’s middags lekker wandelen door de duinen of schilderen. En ’s avonds hebben we vooral veel gepraat en gediscussieerd. Tijdens een van die avondsessies kwam er een notaris langs. Die heeft ons uitgebreid ingelicht over erfrecht en schenkingsrecht in het nieuwe belastingstelsel. Tja, dat hoort er ook bij. Ik heb tijdens de cursusweek veel opgestoken. De cursusleidster heeft ons echt goede tips gegeven. Zelf zie ik er niet tegenop om met de VUT te gaan. Werken heb ik altijd leuk gevonden, maar nu is het tijd voor iets nieuws. En dat laat ik maar gewoon over me heen komen. Wat ik straks ga missen? De afwisseling in mijn werk. Officieel ben ik verkoper, maar als je wat langer werkt, ga je ook (vervolg)

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 10