Bruisend Food Event in AH XL ‘Je eigen loopbaan maak je zelf!’ - I on Jeugdkampioen biljarten houdt het hoofd koel -A- 11 ch ch I l If 1 Aha 12 - NIEUWS UIT HET LAND k - VAN 4 Regelmatig worden er in AH XL in Arnhem speciale evenementen georgani seerd. Zo is er onlangs een grootscheeps internationaal Food Event gehouden. Het was een feestelijke driedaagse proeverij voor alle klanten van Albert Heijn XL. Tevens kwam er in deze week een internationale groep financieel analisten en investeerders bij Ahold op bezoek. Een mooie gelegenheid om te zien, ruiken en proeven waar Albert Heijn voor staat. De winkel hing vol ballonnen en specia le banieren die de klanten verwelkom den met het thema: Proef de buitenlandse keuken’. Overal in de winkel waren kookde monstraties en natuurlijk kon er uitgebreid geproefd worden. Er werd gesmuld van verse sushi, het nieuwe Fougasse-brood, parmaham en bitterballen van Van Dobben. Op de kaas- afdeling lagen stukjes Zaanlander kaas en camembert te wachten, en op de vleesafdeling werden diverse soorten vleesreepjes gewokt. Als toetje kon er gekozen worden uit abrikozen- ‘Een klant vroeg in de winkel of ik die bekende biljarter ben,’ lacht Marcel Koedijk. De verkoper van AH 1217 in Heiloo werd kortgeleden Nederlands jeugdkampioen biljarten. Hij kreeg een prominente plaats in de plaatselijke krant, maar werd ook door zijn collega’s flink verrast.‘Boven de koeling op de zuivelafdeling hadden ze een vlag en een groot bord voor me opgehangen. Van veel klanten kreeg ik daarop leuke reacties. We hebben een hecht team, maar dit had ik niet verwacht. Of ik in de toekomst ook de nieuwe Dick Jaspers word? Dan heb ik nog een lange weg te gaan!’ Welke loopbaanmogelijkheden zijn er binnen Ahold? Die vraag stond centraal tijdens de Ahold loopbaandag op 6 juni. Voor stagiairs en studerende parttimers van de Ahold werkmaat schappijen waren er presentaties, lezingen en een informatiemarkt. L flB vlaai en zeven soorten authentiek Italiaans ijs. Veel producten waren extra scherp geprijsd. Verkoper Ben Sneltink van de afdeling ‘Ready to Eat’ is ontzettend enthousiast over de actie. ‘Onze afdeling is het visitekaartje van de win kel. Als je binnenkomt moeten je zintuigen al geprikkeld worden. De XL-slogan “Het eerste wat je ruikt en ziet is de keuken” is volgens mij helemaal waargemaakt, en door alle proeverij - en was dat nu ook zo in de rest van de winkel.’ Ook supermarktmanager Henk van Delen vond het een geslaagde happening. ‘Het was een bruisend gebeuren. De filiaalmedewerke^^ en het hoofdkantoor hebben heel veel energie gestoken in de voorbereidingen, iedereen was superenthousiast. Voor ons was het heel leuk om zo te werken, en de klanten vonden het echt een feestje om boodschappen te doen. We hebben ook nog eens erg goed verkocht. Om de medewerkers te bedanken voor de enorme inzet was er elke dag een uitgebreide lunch, die verzorgd werd door een cateringbedrijf. Wat ons betreft is dit Food Event absoluut voor herhaling vatbaar.’

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 12