Samen naar de film Slimmeriken gaan naar Amerika on on Op expeditie naar de "Blauwe Wereld on ch OPROEP 9 Aha EXPEDITIE BLAUWE WERELD Doe zelf ook mee! J DE ZAAK ie »r it r 4 aha-magazine@ah.nl De wedstrijd die je altijd wint. Samen heen, voor de prijs van één! Als medewerker van Albert Heijn kun je van 16 mei tot en met 30 juni genieten van de AH Filmweken. De voucher die je met de salarisstrook in week 19 ontvangt, geeft recht op een gratis tweede bioscoopkaartje. Medewerkers van Albert Heijn met een scriptie over detailhandel kunnen nog mee dingen naar de Ahold Award 2002. Stuur je scriptie voor 1 juni 2002 naar: Wilma van der Plas, Ahold Public Relations, Postbus 3050, 1500 HB Zaandam. Voor informatie en reglement: (075) 659 57 31 of e-mail: wilma-van-der-plas@ahold.com. I De winkel vernieuwd? Een bijzondere activiteit voor klanten of medewerkers? Een jubileum van een distributiecentrum? In Hart van de Zaak lees je over bijzondere (lokale) gebeurtenissen bij Albert Heijn. Heb je ook een idee voor een bericht? Laat het ons weten. Mail je onderwerp naar Schrijf je een scriptie over de detailhan del en heb je zin in een zevendaagse trip naar de Verenigde Staten? Stuur dan je scriptie in. De vijf beste scriptieschrijvers die vorig jaar de Ahold Award wonnen vertrekken 14 mei. Ze brengen een bezoek aan het hoofdkantoor van Ahold USA in Washington, een energie zuinige winkel van Stop Shop in Boston en Ahold-supermarkten in Washington en New York. De winnende scriptie van 2001 was overigens van Marcel van der Wurff. De stu dent van de TU in Eindhoven won daarmee de Ahold Award én de daarbijbehorende geldprijs van 5000 euro voor zijn scriptie over optimalisering van voorraadbeheer en logis tiek management. Medewerkers van franchisewinkels ontvangen de vouchers via een aparte brief. De kaartjes zijn geldig in alle bioscopen in Nederland. In de weken 22 en 23 starten de AH Filmweken voor klanten van Albert Heijn. Die krijgen het tweede kaartje gratis bij besteding van elke 25 euro. Nieuw, nieuw, nieuw: Expeditie Blauwe Wereld, de opvolger van de Beste Winkel Wedstrijd en de AGF-wedstrijd. De expeditie start in week 21, loopt tot en met week 49 en gaat in vier etappes langs verschillende assortimenten. Het einddoel voor alle winkels is om in de Blauwe Wereld te komen. De Expeditie Blauwe Wereld sluit aan op allerlei activiteiten in de komende periode, zoals opleidingen, Blauw, service en FVOS. De beoordeling vindt plaats op basis van score- kaart- en systeemresultaten en de bevindingen van juryteams. Winkels kunnen geldprijzen en afdelingsreizen winnen of uit genodigd worden voor het eind- feest. Meer uitleg en spelregels over deze expeditie naar de Blauwe Wereld? Lees de extra van Deze Week 20.

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 9