Juichen met Jochem Marco Borsato signeert in XL Uitje prikken op het werk cn ch on on OPROEP 1 d 9 Aha - - i t aha-magazine@ah.nl ‘Een grandioos festijn! Met Jochem Uytdenhaage en Derek Parra hebben we een feestje gebouwd’, vertelt een dolenthou siaste Karin van Kesteren, VM bij AH 1421 in Katwijk aan Zee. Karin ging als ‘VIP’ naar de slotdag van het WK schaatsen in Heerenveen gingen. Samen met 25 collega’s uit dertien winkels die in 2001 de meeste AH Spaarrekeningen hadden verkocht. Derek Parra was gecharmeerd van de gele AH Spaarrekening-overhemden die de col lega’s droegen. Toen iemand na de laatste rit het hemd uittrok en voor Parra op het ijs gooide, trok hij het aan. En., schaatste zijn ere rondje als lid van het AH Spaarrekeningteam! De winkel vernieuwd? Een bijzondere activiteit voor klanten of medewerkers? Een jubileum van een distributiecentrum? In Hart van de Zaak lees je over bijzondere (lokale) gebeurtenissen bij Albert Heijn. Heb je ook een idee voor een bericht? Laat het ons weten. Mail je onderwerp naar DE ZAAK Een afdelingsuitje plannen is niet eenvoudig. Meestal wil iedereen wel, maar kan niet iedereen. In het retourencentrum van DC Zwolle hebben ze met dit probleem afgerekend: gezellig op de werkvloer een uurtje brunchen. ‘Je hoeft echt niet met elkaar de kroeg in te duiken’, legt Berry Aalders uit. Hij is een van de teamleiders van het retourencentrum. ‘Iedereen heeft het druk; ook naast het werk. Een datum voor een uitje prikken is soms gewoon onmogelijk. Even gezellig op de werkplek bij elkaar komen, is dan een uitkomst. We leggen wat pallets op elkaar en schuiven daar wat kratten bij. Tafelkleedje erover, een paar lekkere brood jes, een sapje en klaar ben je. Erg gezellig en iedereen is van de partij.’ Vijfendertig medewerkers van de afdeling BIS Replenishment Logistics uit Zaandam besloten op hun personeelsuitje eens flink in de tuin te klussen. Samen met de verstandelijk gehandicapte bewo ners van verzorgingsinstituut Breidablick in Middenbeemster wiedden ze drie uur lang onkruid, legden bestrating aan, verplaatsten heesters en sjouwden met kruiwagens mest. Een van de initiatiefnemers was Miriam van Kreij. ‘Het idee kwam tot stand in samenwerking met goededoelenorganisatie Robin Good. Voor ons eens iets anders dan de geijkte uitjes en voor de instelling een wel kome hulp. Sommige bewoners raakten wel een beetje van slag van zo veel drukte en trokken zich binnen terug. Maar de meesten vonden alle hulp en aandacht prachtig. Toen ik buxusstruikjes plantte in de krui dentuin, zei een bewoner tegen me: binnenkort kom ik een keer bij Albert Heijn meehelpen!’ Marco Borsato was begin maart bij Albert Heijn XL in Arnhem om zijn nieuwste cd Onderwegte signe ren. Ruim 1500 fans kwamen opdagen. De signeersessie was een groot succes. Zo’n 400 a 500 gelukkigen hebben een handtekening kunnen bemachtigen. En Marco maakte van de gelegenheid gebruik de winkel te bekijken. Op zijn website, www.marcoborsato.nl, vertelt hij over de signeersessie bij (j^bert Heijn XL. ‘Het is een prachtige winkel, alles was erg goed gere geld, het was lekker druk en erg gezellig. Een paar uur lang heb ik mijn handtekening op de hoezen gezet zodat iedereen die naar Albert Heijn was gekomen met een krabbeltje naar huis kon gaan. Ik vond het een zeer geslaagde actie!’ aldus Marco op zijn internetsite www.borsato.nl. si

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 9