Het gemak van Albert.nl I II V T f 7 Aha tven wennen 12 I mensen een uitkomst is. ‘Ik kom vaak bij jonge gezinnen, die in het weekend geen tijd willen besteden aan het doen van boodschap pen. Ook ouderen die minder goed ter been zijn, bestellen vaak via Albert. En kleinere bedrijven bestellen veel bij ons. Omdat ook Deli XL met de Deli XLSHOP onder Albert valt, is het voor die bedrijven handig om via ons groot in te kopen.’ Ramon Oor werkte voorheen bij Albert Heijn in Houten en ook voor AH Thuisservice. ‘Dit werk is érg leuk. Het assortiment is meer gevarieerd en je hebt echt contact met de klanten. We proberen nu de chauffeurs een vaste route te laten rijden, zodat ze telkens met dezelfde klanten te maken hebben. Dat is voor allebei leuker.’ Albert Heijn-klant Jolanda van den Boomen uit Montfoort bestelt sinds een aantal maan- ik een zoontje heb en ook vier dagen per week werk, blijft er weinig tijd over voor bood schappen. Daarom hebben mijn partner en ik besloten om Albert te laten bezorgen. In het begin was het natuurlijk even wennen: we moesten echt zoeken naar de artikelen die we wilden hebben. Maar eigenlijk is het niet anders dan als je bij een onbekende super markt je boodschappen haalt. Nu gaat het heel snel, en eens per week wordt onze bestel ling keurig op tijd gebracht. Vaak ga ik nog wel even naar de winkel voor wat verse extra’s.’ Mevrouw Van den Boomen vindt het niet las tig om een week vooruit te plannen met haar boodschappen. Ze was dat al gewend te doen en vindt de tijdsbesparing die Albert haar oplevert een groot voordeel. ‘Bovendien kun je op de site zien of er voldoende voorraad is van een bepaald product.’ 1

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 7