k Maak ze blij, maak ze blauw Aha 12 Bij de familie Verkroost thuis praten ze graag over ‘hun’ winkels. ‘Omdat we alle vier bij Albert Heijn werken, begrijpen we elkaar gewoon door en door.’ Ken jij mensen in je omgeving die wat willen bijverdienen? Of misschien fulltime aan de slag willen gaan? Familie, vrienden of kennissen? Vertel mensen in je omgeving eens over werken bij Albert Heijn. Tenslotte weet jij als geen ander wat dit inhoudt. Het is een uitstekende manier van reclame maken voor een baan bij Albert Heijn. En wie wil er nou niet met vrienden, vriendinnen of familie werken? BEN (49) MAS in AH 1320 Utrecht In ouders, zo kroost ‘Natuurlijk kletsen we thuis veel over het werk’, geeft Thea toe. ‘Maar zeker niet constant. Je kunt het vergelijken met een gezin waar ieder een op een tennisclub zit. Dan gaat het van zelfsprekend over tennis. Het heeft voordelen dat we bij hetzelfde bedrijf werken. Doordat je dingen van elkaar herkent, heb je meer begrip voor elkaar. Je weet altijd precies waar de ander het over heeft. En dat verhoogt ook de betrok kenheid. Toen Fanny in haar winkel een perso- neelsfeestje had, heb ik met een aantal collega’s uit Maarssen de kassagroep in Nieuwegein een paar uur overgenomen. Zo konden alle mede werkers naar het feestje.’ Judy en Fanny zijn allebei, bij hun moeder in AH 1176, als partti mers begonnen. Inmiddels werken ze fulltime in twee andere winkels. Judy: ‘De toenmalige supermarktmanager in Maarssen kende mij en mijn zus via mijn moeder. Als ik in de winkel was, vroeg hij regelmatig of ik ook bij hem wilde komen werken. Een paar dagen na mijn vijftiende verjaardag ging ik daar aan de slag. Dat was eigenlijk vanzelfsprekend.’ Zelfs in hun vrije tijd houden Ben en Thea zich regel matig met Albert Heijn bezig. ‘In het weekend ga ik een keer met Thea een kijkje nemen bij de nieuwe Albert Heijn XL in Arnhem’, aldus Ben. ‘Daar zijn we gewoon nieuwsgierig naar. Ook doen we regelmatig boodschappen in andere winkels van Albert Heijn. Inderdaad, bij onze dochters!’ LU 03 LU O

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 12