Superveel vers en voordeel A I I s ‘Een typische Albert Heijn-uitstraling’ Op 7 februari opende de indrukwekkende Albert Heijn XL haar deuren in Arnhem. Hiermee is een nieuwe winkelformule geboren. Albert Heijn XL biedt superveel vers, superveel service, kortom: superveel Albert Heijn. Service r' Aha 6 Albert Heijn XL Uiterst gelukkig is formulemanager Eric Leebeek met ‘zijn’ nieuwste aanwinst Albert Heijn XL. ‘Vanaf de eerste openingsdag is het hier heel druk geweest. Klanten zijn erg be nieuwd en worden, denk ik, niet teleurgesteld. Want Albert Heijn XL heeft bijzonder veel te bieden. We hebben voornamelijk de product - Nieuwsgierig kwamen MONIQUE STENDEBROEK en FABIAN BOVENLANDER kijken op de openings dag van Albert Heijn XL. Het kwam goed uit dat ze een vrije dag hadden. ‘Toen deze winkel nog van A&P was, gingen we daar vaak heen voor de grote boodschappen,’ zegt Monique. ‘Maar dit lijkt me een forse verbetering. De winkel is heel ruim opgezet, hij lijkt wel groter dan voorheen.' Fabian vindt dat de winkel een typische Albert Heijn-uitstraling heeft. ‘Hoewel het assortiment wel veel groter is dan bij de gewone winkels. In het begin zal het hier wel even zoeken zijn: er is zoveel om uit te kiezen. Ik kom hier zeker terug als ik boodschappen voor het weekend wil halen.’ in deze formule. We hopen dit j aar nog mini maal twee Albert Heijn XL-winkels te openen.’ Bij een wandeling door de winkel wordt duide lijk wat er, behalve het vloeroppervlak van zo’n vierduizend vierkante meter, zo anders is aan Albert Heijn XL. Het begint al bij de entree. ‘De servicebalie en de verkoopbalie zijn twee aparte counters geworden. De stomerij, fotoservice, sigaretten, strippenkaarten en nog meer, vinden we bij de verkoopbalie. Voor vragen over AH Geldzaken, Bonus of Air Miles en de inpakser- vice kunnen klanten terecht bij de servicebaLjk eens opstoppingen bij de counter, omdat er categorieën sterk verbeterd waar Albert Heijn traditioneel goed in is. Daarnaast zijn een aan tal segmenten fors uitgebreid. Bijvoorbeeld ons aanbod aan persoonlijke verzorgingspro ducten. Decoratieve cosmetica, make-up dus, is een echte groeimarkt. Daarom bieden we dat zegt Leebeek. ‘In andere winkels zijn er nog in Albert Heijn XL aan. Ik heb veel vertrouwen 16 iMuujüüjfliiiai MONIQUE STENDEBROEK EN FABIAN BOVENLANDER

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 6