8 I Iff- Werken bij Albert Heijn: 4 5 8 Jubileum 25 jaar 6 10 11 12 13 14 15 16 Nieuwkomer Bijpraten met Dick Boer Waar of niet waar: Albert.nl pakt klanten af! Albert Heijn XL Superveel vers en voordeel Hart van de Zaak: Nieuws uit het land Blauw: 39 filialen gaan een stap verder Direct beschikken over je spaargeld Ik mijn product Nogal Biologisch! Medewerkerstevredenheid op het DC Column: Geen boodschap? Puzzel - Recept Kijk voor een uitgebreid overzicht van jubilea en personalia op pagina 5 3 Aha Heb je een onderwerp voor Aha? Laat het ons weten via aha-magazine@ah.nl «r 1 ‘Eind vorig jaar ging het filiaal van de Primarkt waar ik werkte dicht, na de overname door Albert Heijn. Toen vond ik het jammer. Maar het was heel goed geregeld. Iemand van Albert Heijn zocht een geschik te nieuwe werkplek voor me. Nu zou ik niet meer terug willen. Het is net of ik hier al heel lang werk. Ik moest wel wennen aan het gebruik van computers. Wat ik fijn vind, is dat de vrachtwagens op vaste tijden komen. Binnenkort ga ik een opleiding doen voor groentespecialist. Ooit hoop ik supermarktmanager te worden.’ ‘Ik ben 28 maart 1977 bij Albert Heijn begonnen. In filiaal 1001 in Rotterdam werkte ik als hoofd - caissiere. Daar heb ik mijn man ontmoet. Hij deed vakantiewerk. Het was liefde op het eerste gezicht. Intussen is er wel veel veranderd bij Albert Heijn. Zo hadden we vroeger tijdens het werk meer tijd voor gezelligheid onder de collega’s. Maar het werk blijft leuk. Met oude en nieuwe collega’s houden we geregeld gezellige avondjes om bij te kletsen. En natuurlijk gaat het dan ook over Albert Heijn!’ J i .a ÊL 1) 1 Teamspirit volgens: Ikram Kilip (31magazijnmedewerker DC Zaandam ‘Nergens is teamspirit zo belangrijk als op het DC. De situatie daar is vergelijk- baar met een druk kruispunt in de Amsterdamse binnenstad. We hebben conti nu haast. Je kunt je dus voorstellen wat er gebeurt als je niet op elkaar bent ingespeeld. Een team op het DC moet functioneren als een voetbalteam. Iedereen heeft z’n eigen taken, maar je moet wel samenwerken, anders bereik je niets. Voetbal is mijn grote hobby, vandaar de vergelijking. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik mijn eigen voetbalteam nu niet als voorbeeld kan nemen, daar is het momenteel een zooitje; de teamgeest is er uit. Ik wil gezelligheid op mijn werk. Ik heb jarenlang in hetzelfde team gewerkt en ben met sommige collega’s echt vrienden voor het leven geworden. Nu zit ik sinds anderhalve maand in een nieuw team. Dat is wel even wennen. Er wordt minder gepraat en gelachen. Nu is het een kwestie van investeren in je team. Ik ben - al zeg ik het zelf - een gangmaker, dus ik heb het gevoel dat ik het team een beetje “los" moet krijgen. Hoe ik dat doe? Interesse tonen in de anderen. Zorgen dat je elkaar kent.’ Aha is een uitgave van Albert Heijn Afdeling Interne Communicatie Postbus 3000, 1500 HA Zaandam Concept realisatie BJS Communicatie Management, Bloemendaal Hoofdredactie Tamara Gorbach Art direction en vormgeving Studio Paul Pollmann, Amsterdam Fotografie cover Hans Petersen Aha is bestemd voor alle medewerkers van Albert Heijn i ^INALD TAX (27), VERKOPER AGF AH 1550 ROOSENDAAL LIEN HAGENS-BABOERAM (45), CAISSIÈRE AH 1593 PAPENDRECHT s ■- 1

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 3