'w 1 EO ik III!) IK MUN PRODUCT I category manager Zoetwaren. Aha 12 Albert Heijn loopt graag voorop in het productaanbod. Hoe doe je dat? De verantwoordelijke category managers gunnen ons een kijkje in hun keuken. Deze keer THERÈSE OPGENOORT (30), - 1W ■w 1 ijk Eireka! ‘Chocolade-eters houden van variatie. Na het succes van de biologische bonbons wilden we weer met iets anders komen. Onze biologische leverancier deed een aantal voorstellen voor luxe, ambachtelijke chocolaatjes. De hazelnootcupjes en kof- fiekaramelblokjes staken er met kop en schouders bovenuit. Met Pasen komen we ook met biologische eitjes. Hoe we getest hebben? Dat hebben we deze keer met ons team gedaan.We hebben met z’n allen een middagje zitten snoepen. Ook zijn er monsters uitgezet bij de afdeling kwaliteit en mensen die dagelijks bezig zijn met biologische producten. Bij chocolade is er nooit gebrek aan belangstelling van collega’s. Over de verpakking hebben we lang nagedacht. We wilden iets exclusiefs. Het moest lijken of het zo bij de banketbakker vandaan komt. Vandaar het doorzichtige toefzakje. Met zo’n presentatie moet de kwaliteit natuurlijk wel aan de verwach tingen voldoen. En dat doet het ook. De ingrediënten zijn heel zuiver en de choco lade wordt ambachtelijk gemaakt. Als je puur neemt, is het echt puur. Als je melk neemt, proef je echt melk. Het is niet goedkoop (2,85 euro voor 150 gram). f Maar met chocolade is het net als met veel delicatessen: de liefhebber proeft kwali- e teitsverschil en betaalt er graag voor.’ -•J’ ’«SS 1 A

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 12