Direct beschikken over je spaargeld? Na een paar dagen kwamen er al maatregelen’ K I 1 i DIT ZIJN DE VOORWAARDEN Starten van een eigen onderneming. Doe je mee aan de Ahold-spaarloonregeling en/of aan de Ahold-premiespaarregeling, dan is er nu nieuws. Sinds begin dit jaar zijn namelijk de mogelijkheden verruimd om direct over het in een van deze regelingen gespaarde bedrag te beschikken. Betaling van een opleiding of studie ten behoeve van het werk. (Dit geldt uiteraard alleen als dergelijke kosten niet door de werkgever worden vergoed.) Onbetaald verlof waarbij het dienstverband ongewijzigd in stand blijft na overeenstemming met de werkgever. MEER WETEN? '"ij 11 Dat kan bij Albert Heijn! Verkoper Arjen de Vries (links) en verkoopmanager Bert Muller Voor een Ahold-spaarregeling en/of een Ahold-premiespaarregeling geldt, dat het in zo’n regeling gespaarde geld voor een periode van minimaal vier jaar geblokkeerd is. Maar onder bepaalde voorwaar den - zoals de koop van een eigen huis - kunnen werknemers direct over het op dat moment gespaarde bedrag beschikken. Door wetswijzigingen zijn die voorwaarden, ook wel deblokkeringsmoge- lijkheden genoemd, per januari 2002 verruimd. Voortaan kunnen deelnemers in een Ahold-spaarregeling en/of een Ahold-premiespaarregeling ook direct over het gespaarde bedrag beschikken als ze dat willen gebruiken voor: Voor alle oude en nieuwe deblokkeringsmogelijkheden geldt dat aan bepaalde voorwaarden moet zijn voldaan en dat er bepaalde bewijsstukken overlegd moeten worden. Wil je meer weten over deblokkeringsmogelijkheden en de voorwaarden daarvan, of over Ahold-spaarregelingen in het algemeen, bel dan met de Service Desk van het Ahold Pensioenfonds, telefoon (075) 659 24 00 of kijk op www.aholdpensioenfonds.nl. genoteerd. De operatio neel manager, de super- marktmanager en het L kader evalueren alle gegevens van de inter- B views, de brown M paper-sessies en de klantopmerkingen en daar rolt dan een actieplan uit. |B Bovendien kijkt een coach mee om uit te BH leggen wat er beter kan. We hebben hem gevraagd of hij H voortaan niet in een B pak met stropdas, r maar gewoon casual kan komen, dat maakt medewerkers veel minder zenuwachtig.’ Verkoper Arjen heeft in ieder geval geen last van zenuwen: ‘Als ik m’n werk maar kan doen, heb ik er geen proble men mee.’ Hoewel hun winkel nog midden in het proces zit, is zowel Bert als Arjen nu al zeer te spreken over de resultaten van Blauw. Bert: ‘Mij viel vooral op dat er zoveel verschil in werkwijze was tussen de verschil lende filialen. Blauw zorgt ervoor dat iedereen op dezelfde efficiënte manier gaat werken.’ Arjen vult aan: ‘Ik vind Blauw hartstikke goed voor onze winkel! Ik merk nu al verbeteringen. Iedereen weet beter wat er van hem of haar verwacht wordt. Blauw geeft meer duidelijk heid en rust in de tent.’

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 11