Back on Supertrack Even slikken in Leersum ch AH Spaarrekening Product OPROEP van het Jaar” melk 9 Aha voile, aha-magazine@ah.nl Tevreden medewerkers zijn belangrijk voor Albert Heijn. Tevredenheid leidt immers tot minder verloop, minder ziekteverzuim en minder fouten, en daarmee houd je uiteindelijk ook de klant tevreden. Het is dan ook verontrustend dat medewer kers op de DC’s niet zo ‘happy’ blijken te zijn. Een intern onderzoek wijst namelijk uit dat zij vraagtekens zetten bij hun toekomstperspec tief en ontwikkelingsmogelijkheden. Ook vinden zij dat leidinggeven den te weinig interesse in hen tonen en te weinig op de werkvloer te zien zijn. Met het programma ‘Keep on TRACK’ wil het managementteam van Logistiek de werksfeer op de DC’s verbeteren. Daarvoor worden niet alleen centraal middelen (video, posters e.d.) ont wikkeld, maar kunnen medewerkers ook zelf sugges ties aandragen. Een speciale werkgroep, die de naam Supertrack draagt (zie foto), beoordeelt die ideeën op hun bruikbaarheid. Supertrack bestaat uit 26 medewerkers, van alle geledingen van Logistiek. De eerste bijeenkom sten zijn inmiddels achter de rug, naar volle tevredenheid, getuige de reactie van Nathalie Vervelde, senior medewerker logistic control, LVC Nieuwegein: "Ik heb het idee gekregen dat we écht invloed kunnen uit oefenen, en ik wil me dan ook graag voor Supertrack inzetten. Je zit een groot deel van je leven op je werk. Waarom zou je het dan niet zo gezel lig en interessant mogelijk maken?" De winkel vernieuwd? Een bijzondere activiteit voor klanten of medewerkers? Een jubileum van een distributiecentrum? In Hart van de Zaak lees je over bijzondere (lokale) gebeurtenissen bij Albert Heijn. Heb je ook een idee voor een bericht? Laat het ons weten. Mail je onderwerp naar DE ZAAK “Onze klanten zijn sowieso al erg milieubewust, maar met de Retourette willen we het nog aantrekkelijker voor ze maken om hun afval te laten recyclen,” aldus bedrijfsleider Anne te Plate van AH 8593 Leersum. De Retourette is een kleurrijke wand met dieren die alles slik ken: melkpakken, blik, kleding, batterijen, kranten en statiegeldflessen. Quote Magazine heeft de AH Spaarrekening uitgeroepen tot Product van het Jaar 2001Het vooraanstaande zakenblad noemde de spaarrekening een ‘briljant idee’. “Net nu Nederlanders hun geld van de beurzen halen en op de spaarrekening zetten komt Albert Heijn in samenwerking met Aegon met een handig spaar- middel dat uitblinkt in gebruikersvriendelijkheid,” luidden de lovende woorden. Ook had Quote lof voor Ahold-topman Cees van der Hoeven. Hij werd uitgeroepen tot topman van het jaar. PAP/fy

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 9