M' Voor een snel en lekker eetmoment ‘Superleuk om hier te werken’ e 5 Aha In het winkelhart I A] k' a Go Go! s “Ik vind het echt superleuk om hier te werken!” zegt Sylvana Netten, medewerk ster bij AH To Go Lijnbaan Rotterdam. “Het is zo’n mooie winkel en het assorti ment is ook heel lekker. Sinds de opening ben ik misschien wel tien kilo aangeko men... Komt ook omdat ik net ben gestopt met roken, hoor. Het lekkerste zijn de versgebakken gevulde koeken. Als we die afbakken, ruikt de winkel zo lekker." Sylvana werkte voorheen op de bloemen veiling, maar zocht iets totaal anders. Ze dacht erover om samen met een collega een eigen bedrijf op te starten. “Van de grond af iets opbouwen op eigen kracht. Dat leek me mooi. En eigenlijk vind ik dat goed terug in deze nieuwe winkel. Klanten reageren ook heel enthousiast. Ze vinden de winkel er mooi uitzien, hoor ik vaak. We hebben vijf kassa’s, die vaak allemaal tegelijk open zijn. Ik denk dat dat best veel is voor zo'n kleine winkel. Alles is erop gericht om klanten zo snel mogelijk te helpen. Tja, de naam zegt het ook al: AH To Go.” Met AH To Go wil Albert Heijn vooral in het winkelhart van grote steden zitten. In het centrum verschijnen steeds meer aanbieders van eten en drinken. Naast fastfood en trai teurs is AH To Go een goede aanvulling voor de klant die in de stad werkt, onderweg is of winkelt. Daarnaast heeft Albert Heijn, na het verbreken van de samenwerking met Shell, inmiddels een overeenkomst getekend met Esso. Er komen AH To Go’s in Esso-tanksta- tions langs snelwegen, doorgaande wegen en in woonwijken. De eerste AH To Go bij Esso opent begin volgend jaar z’n deuren. In de loop van het jaar volgen nog negen andere vestigingen. dat consumenten steeds vaker buitenshuis eten en drinken. De hoeveelheid tijd die men sen in de keuken doorbrengen, loopt steeds verder terug. De markt voor buitenshuis eten "zoeit dan ook explosief en de consument is Mfcer en meer bereid om voor dat gemak te betalen. Tony Vendrig: “Op die trend wil Albert Heijn inspelen door te differentiëren met zijn winkelaanbod: grote winkels met een groot aanbod food en non-food, kleinere win kels voor de dagelijkse boodschappen en AH To Go voor onderweg. De vierde formule is Albert: winkelen via het internet. En het mooi ste is: de vier verschillende winkelformules kannibaliseren elkaar niet, maar vullen elkaar juist aan!” SYLVANA NETTEN,

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 5