ïl I ii 1 s ‘Elke dag koop ik hier mijn lunch’ k’K Zoveel klanten, zoveel winkels: Albert Heijn is volop in beweging! De komende nummers gaat Aha daarom dieper in op nieuwe winkelconcepten die het licht zien. In deze eerste aflevering aandacht voor AH To Go, waar haastige Rotterdamse en Amsterdamse klanten sinds eind vorig jaar terecht kunnen. r 1 Aha 4 De veranderende klant I TESSA KUPERUS AH To Go Eigenlijk is AH To Go alweer de derde genera tie uit de serie gemakswinkels die Albert Heijn heeft neergezet. Die serie startte in 1995 met de winkels bij de Shell-tankstations, gevolgd in 1999 door de gemakswinkels op de NS-sta- tions. Tony Vendrig (general manager AH gemakswinkels) vat het idee achter de jongste telg uit de familie als volgt samen: “Het is een winkel bij uitstek voor mensen die onderweg zijn. Of ze nu aan het winkelen zijn, of op weg naar hun werk, of op reis: in deze winkel is alles erop gericht om hen van dienst te kun- Het nieuwe concept past in het beleid van Albert Heijn om winkels aan te passen aan de veranderende klant. Uit onderzoeken blijkt “Ik heb maar heel eventjes voor de foto, hoor,” waarschuwt Tessa Kuperus, medewerkster in een pla tenzaak op de Lijnbaan. “Ik moet zo weer naar mijn werk, ik kom hier alleen even snel lunch halen. Tja, sommige producten zijn hier wel wat duurder dan bij de ‘gewo ne’ Albert Heijn, die iets verderop zit. Maar deze is voor mij dichter bij. Bovendien zijn hier nooit rijen bij de kassa en hebben ze lekkere dingen. Elke dag dat ik werk, koop ik hier wel mijn lunch. Het ziet er ook mooi uit, heel anders dan de gewone Albert Heijn." Tessa koopt vaak hetzelfde voor haar lunch: een halfje witbrood, een pot cho- coladepasta en wat lekkers te drinken voor erbij. Deze keer is dat Chocomel. “Had ik nou echt trek in. Dat witbrood eet ik straks helemaal alleen op. Ik ren veel, dus ik kan ’t wel hebben.” nen zijn. AH To Go biedt snelheid en een veil en gevarieerd assortiment, dat geclusterd is^P’ naar ‘eetmomenten: ontbijt, lunch, tussen door en avondeten. Kort samengevat: het is verdeeld in ‘lekker voor nu’ om direct op te eten en ‘lekker voor later’ om thuis te berei den. Dat is overzichtelijk.” Iwa maken‘t In

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 4