1/ 8 wat betekent dat voor jou? 4 6 7 12 Werken bij Albert Heijn: 10 Promotie 13 14 16 Promotie AH to Go a Go Go Bijpraten met Dick Boer Waar of niet waar: Pitstop is weggegooid geld! Hart van de zaak: Nieuws uit het land Vroeger of later: “Ik wil alles geregeld hebben” Ik mijn product Allerhande Dikker, hipper, en een stuk pittiger “Waarom krijg ik nooit een compliment?” Puzzel - Recept 3 Aha Heb je een onderwerp voor Aha? Laat het ons weten via aha-magazine@ah.nl i Kijk voor een uitgebreid overzicht van jubilea en personalia op pagina 7 en 15 I Deze maand vertelt verkoopmanager in opleiding Willemijn Wehmeijer, AH 1562 Amsterdam, over haar 'blauwe gevoel'. “Je loopt door de winkel en opeens zie je dat alles perfect is. Alles ligt strak in de schappen, er zijn veel klanten, geen rijen bij de kassa. Dan bekruipt je een gevoel van trots en krijg je kriebels in je buik. Dat is passie. Ik werk nog niet zo lang bij Albert Heijn, dus ik kan me nog precies herinneren wanneer ik dat gevoel voor het eerst had. Toen dacht ik letterlijk: hier doe ik het voor.” “Mijn passie in mijn privé-leven? Mijn vrienden. Ik ben er graag voor anderen. Dat komt ook terug in mijn werk. Ik wil het klanten naar de zin maken. Wat ik prettig vind is dat ik tussen mensen werk met het zelfde gevoel als ik. Niemand laat de winkel in de steek. Je gaat pas weg als alles op orde is. Ik heb dat nodig in mijn werk: je doet het goed of je doet het niet. Werken zonder passie, ik zou het eerlijk waar niet kunnen.” Aha is een uitgave van Albert Heijn Afdeling Interne Communicatie Postbus 3000,1500 HA Zaandam Concept realisatie BJS/Communicatie Management, Bloemendaal Hoofdredactie Tamara Gorbach Aha is bestemd voor alle medewerkers van Albert Heijn Art directie en vormgeving Studio Paul Pollmann, Amsterdam Fotografie cover Hans Petersen Drukwerkbegeleiding Kobalt, Amstelveen JEROEN SMITS (45) ou van lekker eten met een goed glas wijn. Zelf kook ik ook graag. Ik ben een vaste klant van Albert Heijn, ik loop graag in de winkel rond. Ook maak ik regelmatig gebruik van Albert voor de bulk-boodschappen.” Aan het woord is Jeroen Smits, nieuwe directeur commercie. Hij bekleedde diverse functies binnen Albert Heijn, op het hoofdkantoor en als servicemanager bij DC Zaandam. In zijn vorige functie was hij directeur bij zusterbedrijf Gall Gall. Jeroen Smits: “Ik wil de winkel nog ‘lekkerder’ maken voor klanten. Met een mooi assortiment en goede campagnes.” CHRIS DIK (35) Chris Dik is de nieuwe directeur Logistiek bij Albert Heijn. Hiervoor werkte hij in diverse func ties, in de winkel, op verschillende DC’s en het hoofdkantoor. “Ik ben verliefd geworden op Albert Heijn toen ik tijdens mijn studie economie als parttimer in de vulploeg werkte van AH 1080 in Amsterdam. Behalve dat er heel hard gewerkt werd, was er ook altijd ruimte voor gezelligheid onderling. Dat is ook zo op de DC’s. Elke dag weer wordt er een top prestatie in de DC’s geleverd en daar mag iedereen trots op zijn.”

Personeelsbladen | 2002 | | pagina 3