van de Ahold-medewerkers 9 tH 1006 in Amsterdam: dr? Dat we van de regio Amsterdam de Beste k ben enorm trots dat we dat met z'n allen voor elkaar )ër zal ik mij 'verkoper 2' mogen noemen. Daar verheug gend jaar kan ik kort zijn. Die heb ik niet. Ik hoop Ik heb het prima naar mijn zin bij Albert Heijn.' Robert Kramer (20), verkoper 2 AH 8764 Lelystad: 'Dit was mijn vierde jaar bij Albert Heijn. Ik heb het hier enorm naar mijn zin, met fijne collega's en een goede onderlinge sfeer. Een van de hoogtepunten van het afgelopen jaar was Pitstop. Klanten zijn heel tevreden over de nieuwe indeling. Volgend jaar moet ik voor mijn studie stagelopen en het is even afwachten of ik die stage met mijn werk bij Albert Heijn kan combineren. Ik hoop het wel, want ik wil graag bij Albert Heijn blijven werken.' Almere: k zeker een hoogtepunt. Net igde Staten. Afschuwelijk, aft je wel van alles kunt én.' Peter Witter (23), verkoper 2 AH 1006 in Amsterdam: 'De verbouwing in verband met Pitstop vond ik zeker een hoogtepunt. De winkel is er goed op vooruit gegaan, nog overzichtelijker geworden. De eerste dagen was het voor klanten soms wat lastig om bepaalde producten te vinden. Maar nu ze doorhebben dat producten op een veel logischer plek staan, zijn ze er uiterst positief over. Mijn streven is om volgend jaar verkoopspecialist te worden.' -viceambassadeur AH 8764 Lelystad: erviceambassadeur. Mijn taak is om klanten wegwijs te ïq^tejjeantwoorden. Met name in de periode na Pitstop öesten vaak even wennen aan de nieuwe situatie, ïrbouwing en om de klanten daar zo weinig mogelijk 3en we op een zondag doorgewerkt. Ik kan je vertellen: t jaar!' Joop Kuipers (54) servicebureaumedewerker bij het DC in Pijnacker en oprichter van de stichting 'Joop naar Albanië': 'De stichting zet zich in voor een 'vrouwenziekenhuis' in Krujë, een bergdorpje in Albanië. We proberen zoveelm^ogelijkgeld 'rn te zanrelen om ifaar het ziekenhuis mee op te knappen. Het afgelopen jaar is het dak gedicht, is er riolering aangelegd en is er een echte keuken gebouwd. Als er genoeg geld is, willen we volgend jaar tien badkamers bouwen. Minister Herfkens gaat een deel van dat project sponsoren, dus ik heb goede hoop dat die badkamers er komen.' itos werd aangenomen. Ig afgerond en ook daar ben ik Ie verkopen interessante ïn. Mijn ambities voor volgend iter schoonheidsspecialist te Tineke de Koff (33) van de Winkelhelpdesk: Ik werk parttime op de winkelhelpdesk. Een leuke club, hoor. Bovendien stelt het me in staat om ook in ons café in Aalsmeer te werken. Ik wens iedereen dan ook veel plezier, gezondheid en geluk voor het komende jaar. Voor mezelf heb ik nog een goed voornemen: ik zou wel willen stoppen met roken. Eens zien of het me lukt. r bij Etos 6025 in Harderwijk: naakte op 17 november mijn eerste Etos-personeelsfeest 'an mijn collega's bij elkaar te zien. We hebben heerlijk 5 me nu al op het komende personeelsfeest! Volgend lies volgen over mijn vakgebied. Ik vind het interessant e verkopen, te weten te komen.' Mohamed "Mo" Bouchibti (41), medewerker facility management hoofdkantoor: Hoogtepunt dit jaar was periodekamioen worden met het voetbalteam waarin ik speel. Verder heb ik ook niets te klagen, want met mijn gezin gaat alles top. In het komende jaar hoop ik miljonair te worden. Hahaha. Laten we het er voorlopig maar op houden dat ik gezond wil blijven. En aardig, behulpzaam en vriendelijk. Zo, en dat wens ik iedereen toe. Manuella Postma, eigenares De Tuinen 7689 te Zaandam: 'Dit jaar hoopten we dat de ingang van de winkel eindelijk verbreed mocht worden. Even leek het erop dat het zou gaan lukken, maar nee: op het laatste moment ging bij de gemeente het licht op rood. Gelukkig hebben we een ontzettend leuk en gezellig team dat dergelijke tegenvallers goed kan opvangen. December is bij ons de spannendste én de gezelligste periode in de winkel. Daar kijk ik ieder jaar weer naar uit.'

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 9